Jola Rutowicz zaprasza Frytkę i Dodę do partii!

Zapowiada się partia gorących kobiet! Jola Rutowicz zapowiedziała, że założy ugrupowanie polityczne i nie trzeba było długo czekać, żeby zawrzało. Laureatka Big Brother 4.1chce zasilić szeregi swej partii Agnieszką Frytką Frykowską i Dodą!

Nie poznaliśmy jeszcze oficjalnej daty startu partii Joli Rutowicz. Jednak gwiazda 4. edycji Big Brother ostro bierze się do pracy. Wiemy już, że Jola zna się bardzo dobrze na polityce , ale niewątpliwie, żeby odnieść sukces w polityce to za mało. Potrzebne jest jej wsparcie innych, najlepiej znanych, osób. Nic dziwnego, że Jola myśli o tym, żeby do nowopowstającej formacji zaprosić Agnieszkę Frykowską i być może Dodę .

Myślę o tym i zastanawiam się. Jeszcze nie wiem, kogo zaproszę do współpracy ostatecznie, ale to muszą być znane nazwiska. Z Frytką też się dogadam. Ją i Dodę chętnie zaproszę do partii - komentuje Jola w rozmowie z Plotkiem.

Rutowicz jest przekonana, że kobieta z kobietą zawsze się dogada. Na razie nie wiemy, co o tym wszystkim myśli Frytka i Doda . Ale może być naprawdę ciekawie. W końcu cała trójka ma wiele wspólnego ze sobą i ma ciekawe poglądy polityczne.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.