Rafał Mroczek zazdrości Kasi Cichopek?

Rafał Mroczek zazdrości Kasi Cichopek tego, że w tak krótkim czasie zdobyła popularność i dorobiła się fortuny. Tymczasem aktor nie dość, że nie może pochwalić się intratnymi kontraktami, to na domiar złego został zupełnie sam (zdjęcie już "archiwalne" z show "Gwiazdy tańczą na lodzie")!

Oboje przebyli podobną drogę. Zarówno Kasia Cichopek i Rafał Mroczek wzięli udział w "Tańcu z Gwiazdami" i oboje poznali tam swoich ukochanych. Kasia związała się z Marcinem Hakielem, a Rafal z Anetą Piotrowską. Wszyscy wiemy, że próbę czasu przetrwał tylko związek Kasi.

Aktorka dzięki własnemu sprytowi i pracowitości stała się gwiazdą show "Jak Oni Śpiewają" i otworzyła z narzeczonym szkołę tańca na warszawskim Mokotowie.

Tymczasem Rafał nie osiągnął zbyt wiele. Poza faktem, że udało mu się wystąpić w pierwszej edycji "Gwiazdy Tańczą na Lodzie" i dojść do finału, to nie może się niczym więcej pochwalić.

Nic dziwnego, że od pewnego czasu relacje między Mroczkiem i Cichopek się zepsuły. Oboje nadal spotykają się na planie serialu "M jak miłość", ale Rafał bardzo się zmienił i unika przebojowej koleżanki. Znajomi Kasi twierdzą, że Mroczek nie może się pogodzić z faktem, że aktorce lepiej się wiedzie, niż jemu - zdradza Plotkowi kolega z planu.

Rzeczywiście zauważyłam, że między Rafałem i Kasią zepsuły się relacje. Oboje nie są już tak wylewni i nie przyjaźnią się ze sobą jak dawniej. Nie wiem, o co chodzi, ale to przykro patrzeć, bo w końcu pracują ze sobą już prawie siedem lat na planie "M jak miłość".

Rafał Mroczek nie chce rozmawiać z nikim o relacjach z Kasią. Jak twierdzi, wszystko jest w porządku. Czy to możliwe, żeby tak pracowity i skromny chłopak zazdrościł swojej koleżance sukcesów? Plotek radzi aktorskiej parze, żeby zamiast się unikać, o tym porozmawiali. W końcu złość urodzie szkodzi.

Więcej o: