Kasia Cerekwicka ukrywa narzeczonego?

To było prawie pewne, że jak tylko ukochany Kasi Cerekwickiej wróci do Polski, to wreszcie go poznamy! Nic bardziej mylnego. Piosenkarka ma chłopaka, ale tylko dla siebie (na zdjęciu Kasia z Łukaszem Zagrobelnym).

Kasia Cerekwicka długo czekała na Roberta. Para przez cztery lata żyła w związku na odległość, bo narzeczony piosenkarki mieszkał i pracował w Holandii. Nic dziwnego, że oboje spotykali się tylko kilka razy miesiącu, razem spędzali wakacje.

To jednak zmieniło się kilka dni temu, gdy Robert wrócił do kraju. Narzeczony zamieszkał z Cerekwicką pod jednym dachem. Jak twierdzą znajomi artystki, oboje wynajmują niewielkie mieszkanie na warszawskim Powiślu.

Wszyscy bardzo chcieli poznać narzeczonego piosenkarki, ale okazało się, że Kasia go ukrywa. Nadal sama pojawia się na bankietach, a nawet widziano ją całkiem samotną w kinie. Co w tym czasie robi Robert? Zdradza Plotkowi przyjaciółka piosenkarki.

Robert jest bardzo nieśmiały. Nie chce jeszcze brylować na salonach. Zresztą Kasia również nie przepada za bankietowym towarzystwem więc rozumie narzeczonego. On po prostu musi się oswoić z nową sytuacją.

Dla Roberta powrót do Polski po tylu latach był szokiem. Mało tego. Ma sławną dziewczynę, więc zrobiło się wokół niego głośno. Miłość wymaga poświęceń! Dlatego wszyscy czekają na Roberta! Plotek też apeluje do narzeczonego Kasi. Robercie przestań się ukrywać!

Więcej o: