Który tancerz jest najprzystojniejszy? Cz.2

Tancerze, którzy brali udział w show TVN "Taniec z gwiazdami wykorzystują jak mogą swoje 5 minut sławy i otwierają w całej Polsce szkoły tańca. Mnóstwo Polek marzy o tym żeby zatańczyć pasodoble z Maserakiem a rumbę ze Stefano Terrazzino. Prezentujemy drugą część naszego rankingu - najprzystojniejsi tancerze w Polsce! Głosuj w sondażu Plotka! (na zdjęciu od lewej: Łukasz Czarnecki, Rafał Maserak, Marek Fiksa)

Jive z Rafałem Maserakiem

FOT. MACIEJ ZIENKIEWICZ / Agencja Wyborcza.pl

Szalony Rafał Maserak wielokrotnie powtarzał, że jive to jego ulubiony taniec. Energiczny, szybki i wesoły jive bardzo przypadł do gustu również Małgorzacie Foremniak . Aktorka wielokrotnie powtarzała, że taniec jest dla niej po prostu dialogiem dwojga ludzi. To się z Maserakiem nagadali!

Samba z Markiem Fiksą

Fot. Alina Gajdamowicz / AG

Mało, który mężczyzna w Polsce potrafi ruszać biodrami tak jak Marek Fiksa (na zdjęciu z Ewą Wachowicz). Tancerz jest w końcu Mistrzem Polski w tańcach latynoamerykańskich i z pewnością nauczy każdą kobietę jak odpowiednio powinny ruszać swoimi biodrami.

Quickstep z Robertem Rowińskim

kapif

Robert Rowiński (na zdjęciu ze swoją życiową parnerką) bez względu na to czy ma krótkie czy długie włosy zawsze wygląda seksownie. Szarmancki i przystojny Robert wyśmienicie prezentuje się we fraku. Robert ukończył Wyższą Szkołę Turystyki i Rekreacji, po czym zdecydował się konturować naukę w Collegium Civitas na kierunku socjologia. W wolnych chwilach Robert uczy m.in. hip-hopu i funky oraz trenuje jogę.

Cza-cza z Michałem Skawińskim

Fot. Wojciech Surdziel /AG

Michał Skawiński (na zdjęciu z Sandrą Lewandowską) jest kilkukrotnym Mistrzem Polski w tańcach latynoamerkańskich i standardowych. Michał skończył studia na wrocławskim AWF-ie i uzyskał dyplom instruktor tańca sportowego oraz tenisa ziemnego. Skawiński chciałby w przyszłości zostać choreografem. Obecnie prowadzi we Wrocławiu swoją szkołę tańca - "Star dance". Pisma kolorowe łączyły go swego czasu z Olą Kwaśniewską i Sandrą Lewandowską.

Salsa z Łukaszem Czarneckim

TVN

Miłością do tańca zarazili go rodzice, którzy trenowali kiedyś zawodowo taniec towarzyski. Łukasz (na zdjęciu z Anną Guzik) ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów tanecznych. Jako jedyny spośród tancerzy z programu, zatańczył czterokrotnie w finale Mistrzostw Świata. Od dwóch lat tańczy z Kamilą Kajak . Kamila i Łukasz są parą nie tylko na parkiecie, ale też w życiu.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.