Sandra Lewandowska i Michał Skawiński - będzie romans?

Sandra Lewandowska i Michał Skawiński spędzają ze sobą coraz więcej czasu - alarmuje (chyba posła Maksymiuka) "Fakt". Tancerz i posłanka nie ograniczają swoich spotkań już tylko do treningów w szkole tańca, ale też spotykają się na mieście. Czy to oznacza, że Sandra znudziła się już swoim adoratorem 60-letnim posłem Samoobrony Januszem Maksymiukiem. I "pójdzie w tango" ze Skawińskim?

Na pewno na czas treningów do "Tańca z gwiazdami" poseł musi pójść w odstawkę , ponieważ Sandra ćwiczy wiele godzin dziennie i spędza dużo czasu na rozmowach z Michałem. Skawiński jest młodszy od posła Maksymiuka o 34 lata. Tancerz podoba się kobietom, bo jest wysportowany, przystojny i kulturalny.

 

Na stronie "Tańca z gwiazdami" przeczytaliśmy, że Michał tańczy od 17 lat i jest wielokrotnym Mistrzem Polski w tańcach latynoamerkańskich i standardowych. Skawiński odnosił wiele sukcesów w tańcu, ale znalazł też czas na naukę. Tancerz ukończył wrocławski AWF został dyplomowanym trenerem-instruktorem tańca sportowego i instruktorem tenisa ziemnego.

 

Sandra w rozmowie z "Faktem" wychwalała swojego instruktora pod niebiosa.

Jest przystojny. Ale to mój trener. Jego życiem jest taniec. Nawet jak stoi, to wykonuje ruchy. Do tego to dobry nauczyciel. Bardzo mu zależy, abym wypadła jak najlepiej. Jest bardzo miły, kulturalny.

Lewandowska powiedziała też, że w ciągu najbliższych dni planuje po treningu spotkać się z Michałem i obejrzeć z nim materiały filmowe z poprzednich edycji programu.

Chcemy pooglądać na laptopie, jak tańczyły pary z poprzednich edycji tego programu. Powinniśmy się częściej spotykać, by rozmawiać o choreografii.

Maserak z Foremniak, Hakiem z Cichopek czy Głogowska z Gąsowskim też na początku spotykali się tylko po to, żeby porozmawiać o choreografii. Jak się skończyły te rozmowy - wszyscy wiemy. Jak będzie z Sandrą i Michałem - czas pokaże. My na pewno będziemy im kibicowali w trakcie programu.

 

Więcej o:
Komentarze (18)
Sandra Lewandowska i Michał Skawiński - będzie romans?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  to prawda ze sandra to szmata znam ka osobiscie .lewandowska oddaj torby swoim kolezankom a nie na forum chwalisz sie jakie to torebki firmowe nosisz tylko ze one nie sa twoje. ewie oddaj ty szmato

 • Gość: Gość

  0

  ty @niunia, sama jestes szmata i chyba nie wiesz co piszesz

 • Gość: Gość

  0

  Skawiński świetnie tańczy ale jest taki spokojny i ułożony. Sandra to wyrafinowana sztuka, zrobi to jak będzie jej zapewniało to korzyści. Ale to zimna kobieta i NIE LUBI SEKSU (jak sama przyznaje), czyli jest wybrakowana.

 • Gość: Gość

  0

  Przecież pani posłanka wszystko robi by tylko o niej mówić..A szans to ona raczej nie ma w TzG..Są lepsze gwiazdy..

 • Gość: Gość

  0

  jaka czrownica przydałaby jej się kuracje omładzające,upiekszająca i ochudzająca a w tych w włosach wygląda jak prosta tandetna brzydka jak nie wiem co i najgłupsza idiotka pozazdrościła Oli Kwaśniewskiej ale cała jest wina TVN-u że zaprasza takie tanie szmaty grube obrzydliwe Tvn kest inspiracją porno a dziennikarze z faktów i producenci są szmatami egoistami i złodziejami bo ukradli logo RMF a lewandowska wygląda jak burdel mama widać na jej twarzy jest wypisana wielka ale to wielka zazdrość jest najbrzydszą kobietą w polsce modelką to ona nie zostanie bo nie nadaje się

 • Gość: Gość

  0

  Znalazłam stronę o MIchale Skawińskim wow...zobaczcie
  www.stardance.pl

 • Gość: Gość

  0

  Ogladałam ROZMOWY W TOKU w których była p. Lewandowska i przedstawiciel z PUDELKA....powiedzial on wtedy ze oni pisza tylko o gwiazdach,a wiec ona moze spac spokojnie...a jednak inne blogi plotkarskie traktuja ja jak gwiazde ;p

 • Gość: Gość

  0

  Plotku, ja błagam... znajdź jakieś cieke newsy odnośnie Skawińskiego...? Chłopak jest naprawde przystoiny...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX