Dominika Figurska wraca do pracy!

To była niełatwa decyzja, ale Ilona Łepkowska kilka dni temu zdecydowała, że Dominika Figurska wróci do serialu "M jak miłość" . Aktorka kilka miesięcy temu zniknęła z planu serialu i urodziła syna.

Niestety, ciąża nie pozwoliła aktorce na pracę, dlatego scenarzyści zdecydowali się wysłać serialową Ewę w podróż do Londynu. Dominika w tym czasie urodziła syna i zdołała pogodzić się z mężem Michałem Chorosińskim.

W każdym związku są lepsze i gorsze chwile, ale to nie znaczy, że od razu trzeba się rozwodzić. Dominika popełniła błąd wdając się w romans, ale tak naprawdę kocha Michała i ich dwie córki. Wiem, że oboje mają najpoważniejszy kryzys za sobą. Pogodzili się i wychowują wspólnie całą trójkę dzieci. - opowiada przyjaciółka aktorki.

Chorosiński wybaczył żonie i pokochał synka. Jak twierdzą znajomi aktorskiej pary, choć nie było obojgu łatwo się dogadać, to miłość do dzieci zwyciężyła. Nieoficjalnie wiadomo, że na plan serialu wróci również po przerwie mąż Dominiki, który rownież nie pracował ze względu na rodzinne kłopoty.

Więcej o:
Copyright © Agora SA