Wyśmiewała się z kolegi, później on zaprosił ją na bal. Zadrwiła z niego. Po latach się zemścił

Chłopak chciał pójść na bal z dziewczyną, ale ta wyśmiała jego wagę. Po latach się zemścił. Brzmi jak gotowy scenariusz na film, ale to wydarzyło się naprawdę. TikTok jest pełen historii takich jak ta.

Na TikToku codziennie pojawiają się miliony nowych filmików. Użytkownicy dodają tam przeróżne treści, ale wśród nich znajdują się także te, które opowiadają o ludzkich historiach. Jedno z nagrań nawiązywało do balu maturalnego, na który chłopak zaprosił dziewczynę. Niestety, ona odmówiła - powodem był wygląd kolegi. Po latach mężczyzna się zemścił.

Zobacz wideo Uczy matematyki na TikToku. "Uczniowie mówią mi, że w 60 sekund uczą się więcej niż przez 45 minut lekcji w szkole"

Chłopak zemścił się na dziewczynie, która przed laty go odrzuciła 

Na platformie TikTok użytkownicy dodają przeróżne filmiki - od zabawnych i rozrywkowych po smutne i nostalgiczne. Jeden z profili udostępnił wideo, na którym opowiedziano historię Anthony'ego, który w liceum postanowił zebrać się na odwagę i zaprosił na bal maturalny dziewczynę, która bardzo mu się wtedy podobała. Podjechał po nią białą limuzyną. Ubrał się w garnitur i założył okulary przeciwsłoneczne, ale jego obiekt westchnień, Molly, nie podzieliła jego entuzjazmu. Co więcej, wyśmiała chłopaka ze względu na jego nadwagę. Ta sytuacja mocno wstrząsnęła Anthonym, który postanowił wtedy, że zmieni swoje życie. Później doszły problemy z sercem. Te wydarzenia były dla niego jak kubeł zimnej wody i impuls do zmiany. W ten sposób zaczął pracować nad swoim ciałem, by poprawić sylwetkę

Obiekt westchnień odezwał się po latach. Chłopak się zemścił

Jego odżywianie się w latach licealnych wyglądało naprawdę źle - jadł ponad dziesięć tysięcy kalorii dziennie i przez to ważył 150 kilogramów. Pił trzy butelki coli, jadł pizzę i lody w hurtowych ilościach. Codziennie siedział w domu i grał w gry, tracąc całkowicie pewność siebie. Metamorfoza zajęła Anthony'emu pięć lat. Dzięki odpowiednio zbilansowanej diecie i regularnym ćwiczeniom schudł prawie 50 kilogramów. Okazuje się, że po latach Molly postanowiła napisać do chłopaka, którego przed laty wyśmiała. Postanowiła przeprosić za swoje zachowanie, a także zaprosiła go na randkę, dodając, że jest faktycznie przystojny. Anthony postanowił się zgodzić, ale nie miał zamiaru się tam pojawiać. W ramach zemsty uznał, że wystawi Molly i do ich spotkania nigdy nie dojdzie. Takich historii na TikToku znajduje się naprawdę dużo.

Dziewczyna wyśmiewała wagę kolegi. On zaprosił ją na bal. Odmówiła. Później role się odwróciły. Zemścił sięDziewczyna wyśmiewała wagę kolegi. On zaprosił ją na bal. Odmówiła. Później role się odwróciły. Zemścił się screen youtube.com/@truly-channel

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.