Tiktokerka poszła na pracowniczą wigilię i została bezrobotna. Szef wręczył jej wypowiedzenie

Kobieta udostępniła na TikToku swoją historię związaną z wigilią pracowniczą. Wybrała się na przyjęcie, a później szef wręczył jej wypowiedzenie. Co się stało?

Imprezy pracownicze nie zawsze kończą się miłą atmosferą. Przekonała się o tym Molly, która podzieliła się swoim przykrym doświadczeniem na TikToku. Kobieta zamieściła filmik na temat przyjęcia świątecznego w swojej firmie, po którym wręczono jej wypowiedzenie. Nagranie Molly od razu stało się hitem internetu. Film zdobył ponad dwa miliony wyświetleń i 118 tysięcy polubień. Więcej zdjęć Molly znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz wideo Najprzystojniejszy chłopak na TikToku według Charazińskiego był już w Liście Plotka

Tiktokerka zwolniona po przyjęciu świątecznym w firmie

Molly opublikowała na swoim profilu na Tiktoku filmik do przeboju "Right Round" z filmu "Kac Vegas". Na początku nagrania kobieta zamieściła swoje zdjęcie i napisała, że będzie zachowywać się "grzecznie" na imprezie pracowniczej. Zaraz po selfie obserwatorzy zobaczyli list od jej szefa. Mężczyzna poinformował ją o zwolnieniu spowodowanym sytuacją, która miała miejsce na świątecznej imprezie. "Droga Molly, z żalem muszę potwierdzić wynik mojego dochodzenia w sprawie wydarzeń, które miały miejsce podczas przyjęcia bożonarodzeniowego dla pracowników w sobotni wieczór" - napisał. W liście nie zdradzono dokładnie, o jaką sytuację chodziło. Szef Molly zaznaczył jednak, że "ryzykowała zszarganiem reputacji żłobka".

Molly Na TikTokuMolly Na TikToku Fot. @m21lly / Tiktok

Odzew obserwatorów po filmie Molly 

Filmik Tiktokerki stał się niezwykle popularny. Użytkownicy platformy zaczęli mieć coraz więcej pytań i domagali się komentarza na temat tego, co zrobiła Molly. Kobieta nagrała wyjaśniający filmik i powiedziała, że nie może opowiadać o tym zdarzeniu. Tiktokerka zdradziła jednak, że w całą sprawę była zamieszana druga osoba, która nie poniosła podobnych konsekwencji. Wideo zostało usunięte. Obserwatorzy nie dawali za wygraną i dopytywali, dlaczego tylko Molly została zwolniona. "Ta osoba pracuje tam ponad dwa lata, podczas gdy ja byłam całkiem nowa" - napisała. ZOBACZ TEŻ: Tiktokerka prawie umówiła się z przestępcą na Tinderze. W porę zorientowała się, że już go gdzieś widziała

Molly na TiktokuMolly na Tiktoku Fot. @m21lly / TikTok

Przypominamy, że trwa plebiscyt Plotka i Radia Złote Przeboje. Możesz zdecydować, kto zdobędzie JUPITERA ROKU w siedmiu kategoriach. W kategorii Stylowa Gwiazda Roku nominowane są: Agnieszka Woźniak-Starak, Julia Wieniawa, Monika Olejnik, Małgorzata Rozenek i Joanna Przetakiewicz. ZAGŁOSUJ TU!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.