Laluna opluła Mariannę Schreiber i wyrzuciła jej telefon. Żona polityka komentuje: Trzeba wybaczać tym, którzy błądzą

Marianna Schreiber i Laluna starły się za sprawą nadchodzącej walki na Clout MMA. Żona polityka PiS-u ma apel dla "królowej życia".

Marianna Schreiber jeszcze niedawno wysłała list do prezydenta Płocka, aby zablokować galę freak fight Clout MMA 2. "Czy pan prezydent chce promować miasto przez patologię? A co, jeżeli kobieta dozna ciężkich urazów wewnętrznych?" - grzmiała w swoim oświadczeniu. Jak się okazuje, żona ministra PiS szybko zmienia zdanie i pod koniec grudnia sama zawalczy w oktagonie. Marianna Schreiber zmierzy się z Moniką Laskowską - prezenterką oraz przyjaciółką Laluny. "Królowa życia" dość mocna obecna jest w nadchodzącym debiucie pań w oktagonie i już zdążyła narobić zamieszania. Schreiber i Laluna starły się do tego stopnia, że "królowa życia" miała opluć żonę polityka. 

Zobacz wideo Jakie poglądy ma Marianna Schreiber? Wciąż niewiadomo

Laluna opluła Marianne Schreiber i wyrzuciła jej telefon. Żona polityka chce pojednania

Schreiber udostępniła nagranie, na którym widać, jak Laluna w akcie wściekłości rusza w jej stronę. Aktywistka polityczna w opisie dodała, że została przez nią zaatakowana. "Laluna zaatakowała mnie, napluła na mnie i wyrzuciła mi telefon, na skutek czego cały pękł. Klasa i kultura, drodzy państwo. Mówiłam: każdy sam sobie wystawia świadectwo" - podsumowała. Niedługo później Schreiber została zapytana na Instagramie, czy Laluna odda jej pieniądze za zniszczony telefon. "Powinien zawsze przepraszać ten, który wini. Tak samo z odkupywaniem czy naprawianiem. Ale to już nie są rozmowy ze mną i nie są to moje decyzje" - napisała. Kilka godzin później napisała, że... wybacza Lalunie. "Wybaczam Lalunie za jej zachowanie wobec mnie. Wybaczam, bo trzeba wybaczać tym, którzy błądzą. Jeszcze przeprosiny i będzie super. Laluna jest, jaka jest. Może dzięki mnie się czegoś nauczy. Nawet wybaczania" - podsumowała. 

 

Marianna Schreiber w oktagonie. Kiedy i z kim zawalczy na Clout MMA?

Marianna Schreiber zadebiutuje na gali Clout MMA już 29 grudnia. Do wydarzenia pozostały jeszcze dwa tygodnie, ale już zrobiło się gorąco. Żona polityka PiS-u zmierzy się z Moniką Laskowską. Będziecie oglądać?

Marianna SchreiberMarianna Schreiber Fot. Marianna Schreiber / Instagram

Przypominamy, że trwa plebiscyt Plotka i Radia Złote Przeboje. Możesz zdecydować, kto zdobędzie JUPITERA ROKU w siedmiu kategoriach. W kategorii Stylowa Gwiazda Roku nominowane są: Agnieszka Woźniak-Starak, Julia Wieniawa, Monika Olejnik, Małgorzata Rozenek i Joanna Przetakiewicz. GŁOSUJ TU!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.