Wypadek w domu Karoliny Pisarek. "Roger miał rany na całej głowie"

Karolina Pisarek pokazała skutki wypadku, do jakiego doszło w jej domu. Modelka zaapelowała do obserwatorów i poruszyła kwestię bezpieczeństwa we własnych czterech ścianach.

Karolina Pisarek jest jedną z tych celebrytek, które chętnie dzielą się wydarzeniami ze swojego życia w sieci. W domu finalistki "Top Model" wydarzył się ostatnio niebezpieczny incydent, który spowodował konieczność wymiany drzwi w jej luksusowej willi, gdzie mieszka z mężem, Rogerem Sallą. Całe zamieszanie spowodowały psy pary. Nie skończyło się tylko na sprzątaniu szkła. Modelka i jej ukochany odnieśli obrażenia.

Zobacz wideo Karolina Pisarek pokazała, co wydarzyło się w jej domu. "Miałam pocięte ręce"

Karolina Pisarek opowiedziała o niebezpiecznym incydencie. "Miałam pocięte ręce"

Karolina Pisarek zaprosiła do siebie projektantkę wnętrz. Wszystko przez incydent z psami modelki w roli głównej, który wydarzył się w jej domu kilka tygodni temu. - Ola będzie u nas wstawiać nowe drzwi, ponieważ dzięki tym dwóm elfom, poprzednie uległy zniszczeniu... - zaczęła celebrytka. Do niefortunnego zdarzenia doszło, kiedy Pisarek i Salla wrócili ze swoimi podopiecznymi ze spaceru. Psy miały tyle energii, że w ferworze zabawy i ekscytacji wyłamały szklane przesuwane drzwi, które runęły na modelkę i jej męża. Nie obyło się bez obrażeń. Odłamki szkła zraniły ręce właścicielki. Dużo poważniejsze rany miał Salla, któremu drzwi upadły na głowę. Karolina Pisarek przestrzegła swoich fanów, aby w projektach swoich domów i mieszkań pamiętali też o względach bezpieczeństwa. Na nagraniu, które Pisarek udostępniła w sieci widać, że szkło z rozbitych drzwi rozsypało się po całym mieszkaniu. Nagranie ze zdarzenia znajdziecie w materiale wideo na górze strony.

A tak to właśnie wyglądało... Dwa psy chciały jak najszybciej przedostać się do kuchni. Szkło rozbiło się na wszystkie strony, przecinając liście, drewno w drzwiach i zostawiając ślady na drzwiach obok. Roger miał rany na całej głowie, a ja pocięte ręce. Na szczęście - nic poważniejszego (bo mogła stać się tragedia) się nie stało. Dlatego, jak jesteście na etapie wybierania drzwi do domu, zastanówcie się kilka razy, nie tylko nad designem, ale i bezpieczeństwem - podkreśliła modelka na Instagramie.

Karolina Pisarek opowiedziała o wypadku, jaki wydarzył się w jej domuKarolina Pisarek opowiedziała o wypadku, jaki wydarzył się w jej domu fot. instagram.com/karolina_pisarek

Karolina Pisarek już ma nowe drzwi. Wybrała bezpieczne rozwiązanie. "Dla naszych pociech"

Karolina Pisarek już zdążyła się pochwalić nowymi drzwiami. Celebrytka po konsultacjach z projektantką zdecydowała się wykorzystać prowadnicę i metalowy uchwyt po rozbitych szklanych drzwiach. Na miejscu szyby pojawiła się płyta MDF. Modelka, decydując się na takie rozwiązanie, pomyślała również o swoich planach na przyszłość. "Wzięliśmy również pod uwagę przyszłe bezpieczeństwo naszych pociech i w końcu kiedyś potomstwa" - podsumowała Pisarek. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA