"Chłopaki do wzięcia". Bandziorek nie był jedyny. Kto jeszcze oświadczył się na antenie?

Niektórym uczestnikom "Chłopaków do wzięcia" udało się odnaleźć upragnioną miłość. Kilku z nich oświadczyło się swoim wybrankom w programie. Kto zaręczył się na antenie?

Program "Chłopaki do wzięcia" opowiada o mężczyznach ze wsi i małych miasteczek, którzy poszukują miłości. Reality show gości na antenie Polsat Play już od dziesięciu lat i nieprzerwanie cieszy się ogromną popularnością. Do tej pory powstało 21 sezonów. Fani z ciekawością czekają na nowe odcinki z udziałem Jarusia, Sebastiana "Jezusa", Roberta, Kariny i Stefana czy Andelka. Niestety, nie wszystkim bohaterom udaje się znaleźć drugą połówkę. Niektórym jednak dopisało szczęście. Kilku uczestników zaręczyło się na antenie. Kto uklęknął przed ukochaną na oczach widzów?

"Chłopaki do wzięcia". Bandziorek nie był jedyny. Kto jeszcze oświadczył się na antenie?

Uczestnikiem "Chłopaków do wzięcia", którego zaręczyny fani zapamiętają na długo, jest bez wątpienia Bandziorek. Krzysztof przez wiele lat bezskutecznie szukał miłości. W końcu jednak udało mu się odnaleźć drugą połówkę. Bohater telenoweli dokumentalnej postanowił oświadczyć się ukochanej na oczach widzów. Zadbał, żeby Danusia poczuła się wyjątkowo. Wręczył wybrance bukiet czerwonych róż, po czym przyklęknął i zadał jej najważniejsze pytanie. Wzruszona Danuta bez wahania przyjęła pierścionek.

'Chłopaki do wzięcia''Chłopaki do wzięcia' Facebook/ Chłopaki do wzięcia

Zaręczyny na planie zaliczyli też Pączuś i Agnieszka. W tym ważnym momencie zakochanym towarzyszyła mama Grzegorza. Para planowała ślub, jednak kilka miesięcy po oświadczynach zakochani się rozstali. Była narzeczona Pączusia spotykała się potem z innymi uczestnikami programu, Jarusiem i Stefanem.

'Chłopaki do wzięcia''Chłopaki do wzięcia' Screen z programu 'Chłopaki do wzięcia'

W programie oświadczył się też Zbyszek zwany Snajperem. Uczestnik poprosił ukochaną o rękę podczas spaceru po parku. Patrycja od razu zgodziła się wyjść za Zbigniewa. Nie wiadomo jednak, jak potoczyły się dalsze losy pary.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.