Tego nie zobaczysz na instagramowych tablicach znajomych. Influencerka pokazała, jak naprawdę wygląda Santorini

W ostatnich latach coraz więcej osób wypoczywa w Santorini. Nim zdecydujecie się na wakacje na tej greckiej wyspie, obejrzyjcie nagranie jednej z influencerek.

To, że Instagram zakłamuje rzeczywistość wiadomo nie od dziś. Jedna z influencerek - Lucy Tranos pokazała to na przykładzie wakacji w Santorini. 

Zobacz wideo W tym hotelu zatrzymała się na Santorini Sandra Kubicka

Internet vs. rzeczywistość. Jak naprawdę wygląda Santorini?

Santorini to urokliwa grecka wyspa leżąca na Morzu Egejskim, która stała się niezwykle popularna wśród turystów. Ludzie z całego świata zjeżdżają się na wyspę, a w szczególności do wsi Oia, by podziwiać tamtejsze widoki i architekturę. Każdy chce zrobić sobie zdjęcia na tle białych budynków i niebieskich kopuł, by pochwalić się nimi na Instagramie. Okazuje się, że nie jest to wcale takie proste. Udowadnia to znana influencerka - Lucy Tranos, znana pod pseudonimem "Lucy in the sky". Kobieta pokazała, że w sezonie Santorini jest oblegane. Wszędzie są tłumy turystów, którzy stoją w kolejkach, by zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Aby wykonać idealną fotografię, na której nie widać tłumów, najlepiej udać się na miejsce już o świcie.

Wystarczy, że dotrzesz tam o siódmej rano. Oia jest jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie, nic więc dziwnego, że przyciąga tak wiele osób. Czy wstaniesz tak wcześnie, by zobaczyć Oię bez tłumów? - pytała.

Tranos miała też radę dla turystów:

Byłam na Santorini każdego lata w ciągu ostatnich trzech lat i z roku na rok jest tam coraz bardziej tłoczno. W 2020 roku było pusto i można było odetchnąć, ale obecnie tak już nie jest. Jeśli chcecie doświadczyć Santorini w spokojnej i bardziej autentycznej atmosferze, powinniście zdecydowanie trzymać się z dala od topowych miejsc, zgubić się w alejkach - dodała.
 

Na tym jednak nie koniec. Influencerka pokazała też, jak za pomocą filtrów poprawiła swoje ulubione ujęcia z wyspy. Trzeba przyznać, że retusz robi wrażenie. 

 

Czego nie robi się dla idealnego ujęcia z wakacji. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.