Jan Kliment zachwyca się ciężarną żoną. "Widać brzuszek, urosły piersi"

Jan Kliment i Lenka Klimentova długo starali się o dziecko. Niedługo ich marzenie o rodzicielstwie się spełni. W sieci pojawiło się zdjęcie tancerki z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem. Dumny przyszły tata rozpływał się nad ciężarną żoną.

Jan Kliment i Lenka Klimentova przeżywają bardzo ważny i piękny czas. Już wkrótce tancerze po raz pierwszy zostaną rodzicami. Na spełnienie marzenia o rodzicielstwie czekali długo, ponieważ o dziecko starali się przez kilka lat. Teraz Lenka Klimentova pokazała zaokrąglony brzuszek na zdjęciu, a Jan Kliment zachwycał się ciężarną żoną. 

Zobacz wideo Lenka i Jan Klimentowie znają już płeć dziecka. Tajemnice zdradziła im mama. "Najpiękniejsze wspomnienia"

Jan i Lenka KlimentovieLenka Klimentova pozuje w bikini i prezentuje pierwsze ciążowe krągłości

Jan Kliment rozpływa się nad ciężarną żoną: Teraz też widać, że urosły ci piersi 

Na InstaStories Jana Klimenta pojawił się w filmik, na którym widzimy Lenkę Klimentovą w bikini. Tancerz wypowiedział przy tym kilka słów na temat ciążowych krągłości małżonki.

Pokaż brzuszek, już urósł troszeczkę. No, jest brzuszek. Teraz też widać, że urosły ci piersi - mówił rozemocjonowany Jan Kliment.

Lenka Klimentova z radością pozowała przed obiektywem męża i z uśmiechem przyjmowała jego słowa. 

Jan Kliment screenJan Kliment screen Fot. Instagram.com/jankliment

W te wakacje roztańczone małżeństwo postanowiło wybrać się do ulubionej Chorwacji. Tam cieszyli się z uroków lata, pływali motorówką, zażywali kąpieli słonecznych i odpoczywali wraz z psami. Swój pobyt zrelacjonowali fanom na Instagramie. 

 

Po przyjeździe z Chorwacji, Lenka Klimentova brała także udział w tanecznym obozie w Augustowie. Rozpromieniona tancerka zamieściła w sieci zdjęcie, na którym wyraźnie widzimy jej ciążowe krągłości. 

Jesteśmy na obozie tanecznym w Augustowie, jest nam bardzo dobrze, jesteśmy szcześliwi i pozdrawiamy - napisała Lenka Klimentova na Instagrame.
 

Dziecko Jana Klimenta i Lenki Klimentovej ma przyjść na świat pod koniec roku. 

Jan Kliment, Lenka KlimentovaLenka i Jan Klimentowie sześć lat starali się o dziecko. "U nas było trudniej"

Więcej o: