Marcelina Ziętek grilluje w fartuchu. Nagle się odwróciła i pokazała bikini. "Przez żołądek do serca"

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła nie afiszują się ze związkiem. Dzieli ich spora różnica wieku, ale udowadniają, że kompletnie im to nie przeszkadza. Jakiś czas temu pojawiły się plotki mówiące o rozstaniu. Aktorka pokazała jednak, że ich zwiazek jest silny.

Więcej o związkach gwiazd przeczytasz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła z początku ukrywali, że są parą. W czerwcu ubiegłego roku potwierdzili, że tworzą związek, jednak na ich profilach w mediach społecznościowych przez długi czas nie ukazywały się wspólne zdjęcia. Skoczek ma za sobą medialne rozstanie z Justyną Żyłą, które nie należało do delikatnych. Byli małżonkowie publicznie obrzucali się oskarżeniami, ale w ostatnim czasie udało się im zakopać topór wojenny. Ziętek także skonfliktowała się z byłą żoną Piotra Żyły. Para zażegnała plotki o kryzysie, publikując niedawno wspólne zdjęcie z wesela. Teraz aktorka pokazała, jak dba o partnera. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najgłośniejsze rozwody gwiazd. Małżeństwo Brada Pitta ucierpiało przez alkohol. Polscy Beckhamowie rozstali się po zdradzie

Zobacz wideo Piotr Żyła włącza magnetofon i śpiewa. Jak mu poszło?

Marcelina Ziętek pokazała, jak dba o Piotra Żyłę: Przez żołądek do serca

Marcelina Ziętek opublikowała nowe wideo na Instagramie, na którym pokazała, w jaki sposób dba o ukochanego. Aktorka w myśl przysłowia "Przez żołądek do serca" przygotowała dla skoczka posiłek w dosyć osobliwej stylizacji. Ziętek grillując mięso, wskoczyła w czarne bikini, na które narzuciła fartuch z zabawnym napisem, będącym ukłonem w stronę Piotra Żyły. Można zauważyć napis "Jak Pieter grilluje, wszystkim smakuje". 

Przez żołądek do serca. Trening czyni mistrza, więc trenuję, trenuję żeby smakowało - napisała aktorka.
 

W komentarzach fani nie ukrywali zachwytów. Nawiązali również do zabawnego napisu na fartuchu aktorki i zdobyli się na żart na temat skoczka: 

Coś wypiękniał ten Pieter.
Pięknie wyglądasz - czytamy.

Wygląda na to, że Marcelinę Ziętek i Piotra Żyłę połączyło nie tylko romantyczne uczucie, ale i podobne poczucie humoru. Więcej zdjęć w galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.