Marcelina Ziętek i Piotr Żyła pozują w czułych objęciach. Fani dopytują: Kiedy wasz ślub?

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła wzięli udział w weselu. Wrzucili do sieci zdjęcia, na których okazują sobie wiele czułości. W końcu fan nie wytrzymał i zapytał wprost: "Kiedy wasz ślub?".

Więcej o pięknych związkach i spektakularnych rozstaniach gwiazd przeczytasz na stronie głównej portalu Gazeta.pl

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła tworzą zakochaną parę, a kadrami, na których nie szczędzą sobie czułości, pochwalili się właśnie w internecie. Aktorka znana m.in. z produkcji "19+" podzieliła się z obserwatorami czułymi zdjęciami na InstaStories. Fani byli zachwyceni. 

Zobacz wideo Piotr Żyła włącza magnetofon i śpiewa. Jak mu poszło?

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła są zakochani po uszy. Te zdjęcia mówią wszystko

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła od początku relacji musieli się zmierzyć z olbrzymim hejtem. Na nowy związek skoczka ostro reagowała Justyna Żyła, która na łamach prasy nie szczędziła im słów krytyki. Jednak jak to zwykle bywa, czas leczy rany, a dawne konflikty wyciszyły się i dziś byli partnerzy mają ze sobą poprawny kontakt. Jakiś czas temu w mediach pojawiły się o doniesienia o domniemanym rozstaniu Marceliny Ziętek i Piotra Żyły. Okazało się, że są to zwykłe plotki, a najnowsze InstaStories i posty pary wymieniającej czułości, zamknęły usta wszystkim krytykom.  

Piotr Żyła i Marcelina ZiętekPiotr Żyła i Marcelina Ziętek Instagram / @marceepan screen

Na fotografii widzimy jak Marcelina Ziętek daje całusa swojemu wybrankowi serca. Po jej relacji na Instagramie można wysnuć wniosek, że zabawa weselna była przednia. Fani byli zachwyceni ich zdjęciami i pod postem na Instagramie kobiety pisali pozytywne komentarze.

 

Jedna z obserwatorek podkreśliła:

Pięknie razem wyglądacie.

Inna zadała dość prywatne pytanie na temat ich własnego ślubu. Niestety, nie otrzymała na nie odpowiedzi. 

Pięknie! Kiedy wasza kolej? Życzę szczęścia.

Co myślicie o zdjęciach Marceliny Ziętek i Piotra Żyły? Pasują do siebie? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.