Joanna Przetakiewicz pozuje na plaży w bikini. Fani przecierają oczy. "Jak miliard dolarów"

Joanna Przetakiewicz świętowała ostatnio imieniny. Bizneswoman opublikowała z tej okazji obszerny wpis na Instagramie. Zamieściła też fotografię w bikini. Fani zasypali ją komplementami.

Więcej aktualnych informacji ze świata polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz paraduje w bikini po luksusowym kurorcie

Joanna Przetakiewicz to polska self-made woman. Właścicielka marki La Mania pragnie inspirować kobiety i przekazywać swoją wiedzę dalej. Z jej inicjatywy powstała fundacja Era Nowych Kobiet. Bizneswoman świętowała niedawno imieniny. Postanowiła je uczcić, publikując fotografię w bikini.

Joanna Przetakiewicz świętuje imieniny w bikini. "Wygląda pani jak miliard dolarów"

Joanna Przetakiewicz jest bardzo aktywna na Instagramie. Na swoim profilu zgromadziła prawie pół miliona obserwujących. Ostatnio bizneswoman opublikowała imieninowy wpis.

Szczęście to zdrowie, miłość, dom, marzenia. To też pieniądze - nieodłączny element naszej codzienności. Ale jego największym faktorem są ludzie, których mamy wokół siebie. Oddani i kochający. Którzy dotrzymują ci kroku. Z którymi się rozwijasz. Przy których możesz być sobą, prawdziwa. To dzięki nim czujesz się bezpieczna - rozpoczęła obszerny post celebrytka.

Joanna Przetakiewicz dodała także, że w życiu najważniejsze są relacje międzyludzkie.

Zdolność budowania bliskich relacji i dbania o nie to najważniejsza umiejętność w życiu. Warta każdego wysiłku. To troska i czułość. Szacunek i to, co najlepsze. Spirala wzajemnego wsparcia i docenienia. Chwil cudownej radości i wspólnych recept na kryzys. Szczepionka na samotność - napisała.
 

Żona Rinke Rooyensa podziękowała też za imieninowe życzenia i powinszowała wszystkim Joannom. Fani byli zachwyceni imieninową fotografią.

Petarda, ale jesteś wspaniałą kobietą.
Cud w wodzie.
Pani Joasiu, wygląda pani jak miliard dolarów - komplementowali celebrytkę internauci.

W komentarzach nie zabrakło również życzeń od fanów i znanych przyjaciół bizneswoman.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.