Partner zerwał z nią, by skupić się na karierze. Influencerka się zemściła: Teraz umawiam się z jego szefem

Miłość potrafi być przewrotna. Przekonał się o tym pewien mężczyzna, który zerwał z ukochaną, by całkowicie poświęcić się karierze. Wzgardzona kobieta obmyśliła idealny plan zemsty, który wywołał ogromne poruszenie w mediach. Wyleczyła złamane serce, umawiając się z szefem byłego partnera.

Więcej podobnych informacji ze świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zerwanie nigdy nie jest przyjemnym doświadczeniem i każdy radzi sobie z nim na własny sposób. Część z osób pozwala sobie przejść "żałobę" po nieudanym związku, podczas gdy inni szybko wracają do "gry" i zaczynają randkować. Influencerka Polina Nioly ze złamanym sercem poradziła sobie jednak w inny sposób. Bez mrugnięcia okiem zemściła się na ukochanym, który z dnia na dzień zostawił ją dla kariery. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kiedyś była wziętą modelką, a teraz żyje na ulicy. Loni Willison zniszczyła swoją karierę. Nie ona jedna

Zobacz wideo Taylor Swift rozstała się z Harrisem. Będzie nowy hit? Te gwiazdy przekuły złamane serce w największe przeboje

Zemściła się na partnerze, który zostawił ją dla kariery: Umawiam się z jego szefem

Polina Nioly jest rosyjską influencerką, która prowadzi konto na Instagramie i TikToku. 25-latka chętnie pokazuje swoje luksusowe życie. Młoda celebrytka ma za sobą nieudany związek, jednak nie zamierzała się poddawać i obmyśliła idealny plan zemsty na partnerze. 

Na TikToku opublikowała wideo, na którym pozuje w czarnej minisukience i szpilkach zdobionych perłami. Jednak to opis jej filmiku wywołał niemałe poruszenie wśród fanów:

POV: Zerwał z tobą, by skupić się na swojej karierze, a teraz ty idziesz na randkę z jego szefem - czytamy na filmiku.

W komentarzach nie zabrakło zszokowanych głosów fanów, którzy przyznali, że influencerka jest prawdziwą mistrzynią zemsty. Reakcja Poliny na negatywne komentarze odnoszące się do jej czynu była jedna: 

Zemstę należy serwować na zimo - odgryzła się.

Maja KossakowskaNie żyje Maja Lidia Kossakowska. Tragiczna śmierć w pożarze

Dobra metoda na leczenie złamanego serca?

Więcej o: