Wiadomo, gdzie Joe Biden będzie spał w Warszawie. Cena za noc w luksusowym hotelu? Kosmos!

Prezydenci Stanów Zjednoczonych od lat zatrzymują się w Warszawskim hotelu Marriott. Jest dostępny tylko dla gości VIP. Znamy cenę za noc.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Warszawski Marriott gościł już wiele ważnych osób ze świata polityki, kultury i biznesu. Zatrzymywali się w nim kolejni prezydenci Stanów Zjednoczonych, tacy jak Bill Clinton, George W. Bush, Barack Obama czy Donald Trump. Teraz przyszła pora na Joe Bidena.

Zobacz wideo Andrzej Duda spotkał się z Joe Bidenem. "Nie mówimy uchodźcy, to są nasi goście"

Jak podaje Idalia Kostrzewska, dyrektor do spraw relacji z gośćmi Marriotta, obsługa hotelu nie do końca wie, w jakim pokoju będzie spał przywódca USA. Ci nigdy nie zajmują tych samych pokoi, a nawet pięter. 

O wielu szczegółach, na przykład tego, w którym konkretnie pokoju będzie nocował przywódca, obsługa hotelowa nie wie do samego końca. Bo wbrew temu, co być może wiele osób myśli, prezydenci Stanów Zjednoczonych nie śpią w tych samych apartamentach i w tych samych łóżkach. Nie przebywają nawet na tym samym piętrze! - zdradziła w rozmowie z TOK FM.

Joe Biden zatrzyma się w specjalnym apartamencie. Znamy cenę za noc

Joe Biden ma prawdopodobnie zająć dwupoziomowy reprezentacyjny Apartament Prezydencki, który jest położony na 43. piętrze warszawskiego hotelu. Znajduje się tam salon z wygodnymi sofami, kino domowe, fortepian, jadalnia i kuchnia.

Apartament Prezydencki składa się z obszernego salonu z wygodnymi sofami, kinem domowym oraz fortepianem, z jadalni i oddzielnej kuchni - wyjaśniała Iwona Mitros cytowana przez turystyka.wp.pl.

Na drugim piętrze Joe Biden będzie miał do dyspozycji dwie sypialnie i dużą łazienkę.

Goście apartamentów Marriotta mogą liczyć na pełne wyżywienie oraz przekąski i napoje alkoholowe. Cena za noc to 3000 złotych.

Goście korzystający z naszych apartamentów, w tym Apartamentu Prezydenckiego mogą liczyć na dostęp do Executive Lounge, czyli naszego Salonu Klubowego, który oferuje śniadania, lunche i kolacje. Między posiłkami można skorzystać z przekąsek i napoi alkoholowych. Koszt wynajęcia apartamentu dla gościa indywidualnego to 3 000 zł.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.