Bredzi, że to "szwajcarskie geny". "Kobieta kot" uzależniła się od operacji plastycznych i chyba sama się ich wstydzi

Jocelyn Wildenstein od lat funkcjonuje w mediach jako "kobieta kot". Choć jej twarz bez wątpienia jest ostrzyknięta, ona sama mówi, że to kwestia "szwajcarskich genów". Jeszcze trudniej w to uwierzyć, gdy patrzymy na jej stare zdjęcia.

Więcej o zaskakujących metamorfozach znajdziesz na Gazeta.pl

Jocelyn Wildenstein weszła do świata mediów, gdy była już po wielu urodowych poprawkach. Właśnie dlatego znalezienie jej zdjęć z młodości nie jest proste, bo obecny wygląd to efekt kilkudziesięciu lat, w trakcie których przeszła mnóstwo zabiegów. 

Zobacz wideo "Żony Miami". Aneta Glam szczerze o powiększaniu piersi. "Na twarzy wszystko natural"

Jocelyn Wildenstein przeszła ogromną metamorfozę. Jak było na początku?

81-letnia Jocelyn Wildenstein kiedyś faktycznie miała dosyć charakterystyczną urodę, którą mogła przypisywać pochodzeniu. Nie wiadomo co prawda, czy zdjęcia "przed operacjami" faktycznie oznaczały, że nic nie poprawiła, ale z pewnością jeszcze wtedy wyglądała naturalnie i nie zwracała na siebie uwagi tak, jak dzieje się to dziś. 

 
 

Obecnie twarz "kobiety kot" jest tak wypełniona i opuchnięta, że aż trudno uwierzyć, że celebrytka może normalnie funkcjonować. Jej buzia przypomina maskę. 

 

Szczególnie na Instagramie widać, że celebrytka nie może pogodzić się z tym, jak wygląda. Przerabia zdjęcia do tego stopnia, że kolory twarzy i reszty ciała różnią się od siebie, a buzia jest gładka jak u lalki. 

 
 

Niemal pod każdym zdjęciem internauci piszą, że mają nadzieję, że kiedyś zaakceptuje siebie taką, jaka jest. Trudno jednak w to uwierzyć, bo obsesja celebrytki na temat wyglądu rozpoczęła się lata temu, a ona sama do dziś nie przyznaje się do żadnych zabiegów. 

Zobacz też: Australijska "żywa lalka Barbie" wydała krocie na operacje plastyczne. Kiedyś wyglądała zupełnie inaczej

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki.

Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: