Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska pokazały się bez makijażu. Fani są zachwyceni. "Wyglądacie jak nastolatki"

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska postanowiły zaskoczyć swoich fanów. Gwiazdy programu "Gogglebox. Przed telewizorem" zaprezentowały się w naturalnej odsłonie. Posypały się komplementy.

Więcej ciekawostek z życia prywatnego gwiazd i celebrytów przeczytasz na stronie Gazeta.pl

Celebrytki znane z popularnego programu emitowanego w stacji TTV przyzwyczaiły widzów do nienagannego wizerunku. Perfekcyjny makijaż, starannie wykonana fryzura i odpowiednio dobrana stylizacja, to ich cechy charakterystyczne. Tym razem jednak postanowiły pokazać się w nieco innej odsłonie. 

Anita SokołowskaAnita Sokołowska świętuje 46. urodziny. Zobacz, jak się zmieniła

Zobacz wideo Kolega powiedział Sylwii Bombie, że jest brzydka. „To mnie ukształtowało"

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska pokazały, jak wyglądają bez makijażu

Obie panie zamieściły na Instagramowych profilach zdjęcia, na których pozują bez mocnego make-upu. Dla porównania pokazały również, jak wyglądają całkowicie umalowane. Do fotografii zostały dodane posty, w których Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska zdradziły, co ich zdaniem wpływa na dobre samopoczucie.

Kochane, a to na poprawę humoru dla was! Mamy nadzieje, że wieczór dzięki nam będzie lepszy. Możecie się pośmiać. Nigdy nie uważałyśmy się za idealne, czy Bóg wie jak piękne, ale staramy się, dbamy o siebie. Najpiękniejszym makijażem jest uśmiech i pogoda ducha. Ale trochę tapetki nie zaszkodzi. Zdrówka i oczywiście bądźcie łaskawe w ocenie - napisały na Instagramie.
 

Reakcja fanów była natychmiastowa. W komentarzach pod postem posypały się komplementy od zachwyconych wyglądem obu pań internautów.

Wyglądacie jakbyście miały po 15 lat.
Jesteście kobiece, urocze i promieniejecie pięknem.
Najpiękniejsza kobieta to taka, która nie wstydzi się siebie i wie, że piękno to nie tylko twarz. Dziękuję za to zdjęcie.
Bardzo ładnie bez makijażu. Wyglądacie jak nastolatki - czytamy w komentarzach.

Trudno nie zgodzić się z powyższymi komentarzami. Rzeczywiście obie panie wyglądają bardzo ładnie.   

Tak Sylwia Bomba wygląda bez makijażu. W przeszłości nie wyszłaby tak z domuTak Sylwia Bomba wygląda bez makijażu. W przeszłości nie wyszłaby tak z domu

Więcej o: