Natalia Siwiec zaplanowała narodziny Mii z astrolożką. Co do godziny! "Wiedziałam, że chcę numerologiczną trójkę"

Natalia Siwiec została zapytana o to, czym kierowała się przy planowaniu narodzin córki. Jej odpowiedź może was zaskoczyć.

Więcej informacji ze świata show-biznesu przeczytasz na stronie Gazeta.pl. 

Natalia Siwiec chętnie pokazuje na Instagramie życie prywatne i często dzieli się z fanami różnymi ciekawostkami na swój temat. Okazuje się, że celebrytka bardzo mocno wierzy w astrologię. Do tego stopnia, że na jej podstawie zaplanowała narodziny córki.  

Nieznane dzieci gwiazd. Jak wyglądają?Mniej znane dzieci sławnych rodziców. Czym się dziś zajmują?

Zobacz wideo Córka Natalii Siwiec: "Bez sukienki nie jestem piękna"

Natalia Siwiec zdradziła, że przyjście na świat Mii było zaplanowane co do godziny

Niedawno Natalia Siwiec zorganizowała popularne na Instagramie Q&A. Internauci, korzystając z okazji, zaczęli zasypywać celebrytkę różnymi pytaniami. Wśród nich pojawiły się również tematy związane z macierzyństwem. Jedna z osób wprost zapytała, czym Natalia i jej partner Mariusz kierowali się przy wyborze daty urodzenia Mii. Siwiec bez wahania odpowiedziała, że pomogła jej w tym astrologia i numerologia. Wyjaśniła również, że wszystko miała dokładnie zaplanowane.

Wiedziałam, że chcę Lwa i numerologiczną trójkę od zawsze. Tak jak ja. Jak już wiedziałam, że musimy robić cesarkę, godzinę ustaliłam z astrolożką, by gwiazdy były poukładane, jak najlepiej się da. I tak nie wyszło tak, jak celowałam, tylko jeszcze lepiej - odpowiedziała Natalia.

Natalia Siwiec przyznawała, że sfera duchowa jest dla niej bardzo ważna

Oprócz pytań związanych z narodzinami córki zostały również poruszone kwestie dotyczące wiary. Siwiec wyznała, że wierzy zarówno w Boga, jak i Jezusa. Celebrytka podkreśliła jednak, że bardziej aniżeli doktryny kościoła katolickiego przemawiają do niej takie aspekty, jak afirmacja czy pozytywne wibracje.

Nie wyznaję żadnej religii. Moja jedyna religia to miłość - napisała.

Natalia Siwiec od dłuższego czasu konsekwentnie udowadnia, że duchowa sfera odgrywa w jej życiu bardzo ważną rolę. 

 
 

Jennifer AnistonJennifer Aniston ma kolejny romans. To znany muzyk. Flirtują na potęgę

Więcej o: