"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin zdradziła, jak będzie wyglądać jako panna młoda? Pokazała się w ślubnym makijażu

Ślub Marty Paszkin i Pawła Bodziannego zbliża się wielkimi krokami, a uczestniczka show "Rolnik szuka żony" przyspieszyła z przygotowaniami. Marta wyjawiła, że od pewnego czasu testuje ślubne makijaże.

Więcej o uczestnikach programów telewizyjnych przeczytasz na Gazeta.pl.

Miłość między Martą Paszkin a Pawłem Bodziannym kwitnie od 2020 roku, gdy poznali się dzięki udziałowi w "Rolnik szuka żony". Para błyskawicznie się w sobie zakochała, jednak początki relacji były dość trudne, ponieważ dzieliła ich spora odległość. Wiosną 2021 roku kupili mieszkanie, które wspólnymi siłami wyremontowali, a kilka miesięcy później Paweł poprosił ukochaną o rękę. Szybko okazało się, że Paszkin i Bodzianny nie zamierzają pozostać w narzeczeństwie zbyt długo - datę ślubu wyznaczyli na marzec 2022 roku. Marta rozpoczęła już przygotowania i zaprezentowała na Instagramie makijaż ślubny.

Zobacz wideo Marta Paszkin o przeprowadzce

Ewa Mrozowska, Mateusz 'Big Boy' BorkowskiJak mieszkają gwiazdy "Gogglebox"? Jest i glamour i po góralsku

"Rolnik szuka żony". Marta zaprezentowała ślubny makijaż

Narzeczona Pawła Bodziannego wyznała, że bardzo lubi, jak ktoś ją maluje i z radością rozpoczęła poszukiwanie salonu, który wykona makijaż na jej wielki dzień. 

Testuję właśnie makijaże ślubne, poza tym uwielbiam, jak ktoś mnie maluje i każdy pretekst, żeby pójść na profesjonalny makijaż, jest dobry - napisała na Instagramie.

Uczestniczka show "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcia z próbnego makijażu, który jest elegancki, a jednocześnie dość delikatny. Makijażystka zaproponowała Marcie usta w jasnym kolorze, oczy pomalowała jasnym cieniem z przyciemnionym zewnętrznym kącikiem, a do tego delikatnie przyciemniła dolną powiekę i lekko zaznaczyła linię wodną czarną kredką.

 

Kamil Stoch i Ewa Bilan-StochStoch poznał żonę w szkole, ale miłość dopadła ich po latach

Obserwatorzy Marty zachwycają się efektem, a w komentarzach piszą, że subtelny makijaż bardzo pasuje do jej typu urody i podkreśla duże, zielone oczy, które są ogromnym atutem. Paszkin będzie miała aż dwie okazje, aby pokazać się w ślubnym makijażu. Wraz z narzeczonym gościła w "Pytaniu na śniadanie", gdzie wyjawili, że kameralny ślub chcą wziąć w marcu 2022 roku, a jeszcze jedną, tym razem dużą imprezę weselną, planują na 2023 rok.

Stwierdziliśmy, że najpierw weźmiemy ślub, żeby nie było niespodzianki podczas uroczystości, na przykład z dużym brzuchem - powiedzieli w programie.

Uczestnicy "Rolnik szuka żony" nie ukrywają, że w planach mają także powiększenie rodziny.

Więcej o: