Okrzyknięto ją "najpiękniejszą dziewczynką świata". Laneya Grace ma już 17 lat i podbija świat mody

Zdjęciami kilkuletniej modelki zachwycili się wszyscy. Laneya Grace szturmem wkroczyła do modelingu i z powodzeniem działa w nim do dziś.

Więcej o życiu gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

Ciemna karnacja, blond włosy i duże, zielone oczy - twarz młodziutkiej modelki kojarzą miliony osób. Gdy Laneya Grace dostawała pierwsze prace w modelingu, jej zdjęcia obiegły cały świat. Wszyscy zachwycali się urodą dziewczynki, którą błyskawicznie nazwano "najpiękniejszym dzieckiem na świecie". Grace za chwilę wkroczy w dorosłość, jednak wszystko wskazuje na to, że praca, którą zaczęła w bardzo młodym wieku, cały czas jest jej pasją.

'Cudowne lata' "Cudowne lata". Serialowy Kevin jest fanem Adele, a "Winnie" matematyczką

Jak się zmieniła Laneya Grace, "najpiękniejsza dziewczynka świata"?

Laneya Grace urodziła się 23 czerwca 2004 roku w San Francisco. Na pomysł, aby rozpoczęła pracę modelki, wpadli jej rodzice, gdy miała zaledwie trzy lata. Podczas wakacji, które spędzali na kalifornijskiej plaży Capitola, zrobili córce kilka zdjęć i zdecydowali się wysłać fotografie do agencji Ford Modeling. Laneya zrobiła bardzo pozytywne wrażenie, a zaledwie kilka miesięcy później wystąpiła w pierwszej kampanii dla amerykańskiej sieci domów towarowych Macy's.

 

Uwierzylibyście, że pierwszy odcinek 'Beverly Hills 90210' amerykańska telewizja FOX wyemitowała równo 27 lat temu? Kiedy spojrzy się na ich twarze teraz i wtedy, widać, jak bardzo się zmienili. Sami się przekonajcie! "Beverly Hills, 90210". Zagrali w serialu i z dnia na dzień stali się gwiazdami. Ale ich życia nie były łatwe

Przez kolejne lata współpracowała z wieloma agencjami i brała udział w sesjach dla wielu marek odzieżowych m.in. Guess, Hugo Boss, H&M czy GAP. W 2013 roku wystąpiła u boku Aloe Blacc i Kristiny Romanovej w teledysku do piosenki "Wake Me Up" nieżyjącego już DJ-a Avicii. 

Obcenie Laneya mieszka w Teksasie, a instagramowe konto prowadził ojciec modelki. Teraz zapewne może zajmować się nim sama - w 2021 roku Laneya skończyła 17 lat. Od czasu, gdy rozpoczynała karierę, nie zmieniła się diametralnie. Nieco wydoroślała, jednak na zdjęciach można poznać ją bez problemu. Cały czas związana jest z modelingiem - współpracuje z agencjami JE Model oraz The Osbrink Agency.

 
Więcej o: