Marcin Dubiel przerwał ciszę na temat relacji z Lexy Chaplin. Zdradził, jak według niego, wyleczyć złamane serce

Od jakiegoś czasu Lexy Chaplin i Marcin Dubiel nie pokazują się wspólnie w mediach społecznościowych. Zmartwieni fani zaczęli doszukiwać się odpowiedzi na liczne pytania. Ostatecznie Dubiel sprostował.

Więcej newsów ze świata influencerów znajdziesz na Gazeta.pl

Marcin Dubiel i Lexy Chaplin tworzą jedną z najbardziej tajemniczych i gorących par w środowisku influencerów. Youtuberzy deklarują, że są bliskimi przyjaciółmi, jednak Marcin Dubiel walczy o serce ukochanej. Już wcześniej byli w związku, jednak nie dogadywali się. 

Zobacz wideo Marcin Dubiel o ekipie Friza i udziale w Fame MMA

królowa Elżbieta, książę Harry, Meghan Markle, księżna KateKsiężna Kate nie może zdjąć płaszcza nawet, gdy jest jej gorąco. Oto zasady dotyczące ubioru

Jakiś czas temu influencerzy pogodzili się, a ich relacja znów zainteresowała internet. Marcin Dubiel przyznał nawet, że próbował się oświadczyć Lexy Chaplin, jednak ta powiedziała nie, ponieważ nie była pewna swojego uczucia. Dubiel odwiedził jej dom rodzinny przy okazji świąt, jednak nie spędzili razem czasu.

Marcin Dubiel przerywa milczenie w sprawie relacji z Lexy Chaplin

Fani byli ciekawi, dlaczego Marcin Dubiel w ostatnim czasie unika tematu Lexy Chaplin. Youtuber postanowił w końcu odpowiedzieć na to pytanie i wyznał, że nie ma po prostu, o czym informować. Są zajęci prywatnymi sprawami. Youtuber jest w trakcie przeprowadzki, natomiast jego przyjaciółka przygotowuje się do walki na High League.

Każde z nas skupia się na swoich tematach, a jak przyjdzie czas na poruszenie różnych tematów publicznie to dowiecie się pierwsi - wyjaśnił Marcin Dubiel.

Marcin DubielKim jest Marcin Dubiel? Wiek, wzrost, kariera, partnerki, Instagram

Marcin Dubiel ma prosty sposób na złamane serce

Obserwatorzy postanowili zapytać Marcina Dubiela o porady na złamane serce. Influencer wcielił się w rolę starszego i nieco bardziej doświadczonego kolegi. Sam miał trudność ze znalezieniem najlepszego sposobu. Jego zdaniem trzeba po prostu zaczekać, aż czas zaleczy rany. 

Nie wiem, też nie umiałem nigdy znaleźć rozwiązania. Jedyna pewna rzecz: czas - Marcin Dubiel o sposobie na złamane serce.

Myślicie, że coś się stało między Marcinem Dubielem, a Lexy Chaplin?

Więcej o: