W domu Joanny Przetakiewicz zagościł świąteczny klimat i aż trzy choinki. Wnętrze zostało precyzyjnie udekorowane

Co roku Joanna Przetakiewicz zaskakuje pomysłami na świąteczne przystrojenie domu. Tym razem dużo naturalnych dodatków i trzy choinki. Nie obeszło się bez pokazania czułości z mężem i szczęśliwej gromady psiaków. Co za klimat!

Więcej na temat polskich gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Przygotowania do świąt ruszyły pełną parą. Na polskim podwórku również słychać dźwięk dzwoneczków, czuć zapach przypraw korzennych i widać wyjątkowy grudniowy klimat. Możemy obserwować grupowe pieczenie pierniczków u Ani Lewandowskiej, możemy ugotować barszcz z przepisu Roberta Makłowicza czy patrzeć, jak z mniejszym, czy większym przepychem gwiazdy dekorują swoje cztery kąty.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek gotowa już na święta

Joanna Przetakiewicz pokazała świątecznie udekorowany dom. 

Jak co roku możemy obserwować świątecznie przygotowany dom Joanny Przetakiewicz i jej męża Rinke Rooyensa. Wystrój domu gwiazdy zawsze robi wrażenie. W zeszłym roku dyrektorka kreatywna La Manii podzieliła się również swoimi pomysłami na stworzenie bożonarodzeniowych dekoracji.

Bardzo łatwo udekorować stół po prostu bombkami. Można je włożyć w wazony, podświetlić i włożyć maleńkie lampki, które się świecą. (…) Łatwo zrobić spektakularną dekorację bardzo prostymi ruchami.

ozdoby świąteczne przetakiewiczozdoby świąteczne przetakiewicz instagram

W domu Przetakiewicz i Rooyensa są aż trzy choinki!

W tym roku gwiazda na swojego Instagrama wrzuciła piękny filmik z wnętrza domu. Możemy zauważyć, że postawiła na naturalne dodatki. W całej przestrzeni zostały rozstawione i powieszone czerwone, zielone oraz białe, roślinne ozdoby. Królują iglaste gałęzie, liście i jarzębina. Co ciekawe gwiazda postawiła nie na jedną choinkę, ale na trzy. Choinki zostały przystrojone lampkami i dodatkami w podobnej kolorystyce do pozostałych dekoracji. Filmik został okraszony czułością wobec męża oraz czteronogimi futrzakami. Wiedzieliście, że para ma tyle psów?

A jak wasz świąteczny klimat? Czujecie już ducha świąt?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.