Sylwia Bomba już poczuła święta. Pochwaliła się ubraną choinką. Glamour!

Sylwia Bomba czuje już świąteczną atmosferę. Gwiazda pokazała na Instagramie, jak udekorowała choinkę w tym roku. Nie zrezygnowała ze stylu glamour.

Więcej o gwiazdach polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl.

Sylwia Bomba bardzo często pokazuje na Instagramie fragmenty swojego mieszkania. Gwiazda "Gogglebox" poinformowała fanów, że świętuje 35. urodziny. Celebrytka zadbała już o odpowiednią aurę w mieszkaniu i przystroiła salon na zbliżające się święta. Jak udekorowała choinkę? Wystrojem wpasowała się do całości.  

ZOBACZ RÓWNIEŻ: W "Gogglebox" widzimy ją w salonie. A jak wygląda reszta mieszkania Sylwii Bomby? Bardzo glamour

Zobacz wideo Kolega powiedział Sylwii Bombie, że jest brzydka. „To mnie ukształtowało"

Sylwia Bomba ozdobiła mieszkanie na święta 

Sylwia Bomba rozpoczęła już przygotowania do świąt. Gwiazda pod koniec listopada ubrała drzewko, które wystrojem dopasowało się do reszty mieszkania. Na Instagramie pochwaliła się przepiękną, bogato zdobioną choinką utrzymaną w srebrnych kolorach, na której czubku zawisła gwiazda. W salonie celebrytki stanęły również dekoracyjne figurki skrzatów czy zielona girlanda zawieszona na portalu kominkowym. Bomba opublikowała na Instagramie zdjęcie zadowolonej Antosi i przyznała, że choinka pojawiła się w jej domu o wiele wcześniej, niż zazwyczaj.

Sezon świąteczny uważamy za otwarty trochę wcześniej niż zwykle - napisała.

Sylwia Bomba ozdobiła mieszkanie na świętaSylwia Bomba ozdobiła mieszkanie na święta Fot. Instagram/ sylwiabomba

ZOBACZ: Sylwia Bomba otworzyła się na temat rozstania z ojcem swojej córki. "Po spakowaniu walizek zostałam sama"

Nie tylko Sylwia Bomba nie mogła doczekać się świątecznej atmosfery i udekorowała choinkę. Przygotowania do świąt rozpoczęła również Anna Lewandowska, która pokazała tegoroczne drzewko

Więcej zdjęć choinki Sylwii Bomby znajdziecie w naszej galerii na górze strony. Wy również czujecie klimat zbliżających się świąt? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.