Rinke Rooyens ma gest. Dywan z kwiatów, kino w ogrodzie. A Przetakiewicz? Zaskoczona... w kapciach

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens świętują pierwszą rocznicę ślubu. Nie obyło się bez wspomnień i niespodzianki. Producent telewizyjny ma duszę prawdziwego romantyka. Czekał na ukochaną żonę w domu w towarzystwie grających ckliwe melodie muzyków. Zafundował jej też kino pod gołym niebem.

Joanna Przetakiewicz w jednym z wywiadów zapewniała, że jej życie wbrew pozorom nie jest wcale usłane różami. Dyrektorka kreatywna domu mody LaMania musi jednak przyznać, że z pewnością ma okazję stąpać po wspomnianych w metaforze różach częściej niż inni. I to dosłownie. Rinke Rooyens zadbał, by ukochana w dniu ich pierwszej rocznicy ślubu mogła upajać się widokiem rozłożonych na podłodze płatków kwiatów, które wraz z ustawionymi obok świecami prowadziły ją wprost w ramiona wybranka. W domu czekał na nią nie tylko ubrany odświętnie mąż, lecz także grający na żywo zespół muzyczny. Gwiazda nie kryła zaskoczenia. Pochwaliła się niespodzianką w social mediach.

Joanna Przetakiewicz, Rinke RooyensJoanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens świętują pierwszą rocznicę ślubu. Pokazali wyjątkowy film

Joanna Przetakiewicz zachwycona gestem Rinkego Rooyensa. "Nikt inny by tego nie wymyślił"

Trzeba przyznać, że prezes przedsiębiorstwa mediowego Rochstar S.A. popisał się kreatywnością. W oświetlonym klimatycznymi lampami ogrodzie zamontował olbrzymi ekran, na którym pod osłoną nocy zaprezentował ukochanej kadry uchwycone podczas odbywającego się rok wcześniej wesela. Z okazji pierwszej rocznicy ślubu włożył biały smoking z dopasowanymi, czarnymi spodniami i z radością czekał na przybyłą do willi w podwarszawskim Konstancinie Joannę. Widać, że celebrytka nie spodziewała się takiego powitania, o czym świadczyć może chociażby jej strój. Miała na stopach futrzane klapki łudząco przypominające zwykłe, wygodne kapcie.

Nikt inny na świecie całym by tego nie wymyślił - zachwalała męża na Instagramie.
Zobacz wideo Przetakiewicz zachwycona niespodzianką od ukochanego. Tak świętowali pierwszą rocznicę ślubu!

Hojny gest Rooyensa doceniły również inne użytkowniczki aplikacji. W komentarzach pisały:

Nie mam słów, chyba jedyny na tym świecie taki romantyk.

Emotikony w kształcie serc pozostawiła pod postem także była żona Rinkego i matka jego syna - Kayah. Padło wiele gratulacji i życzeń dla szczęśliwej pary.

Edyta PazuraPazura pokazała wymowne zdjęcie najstarszej córki. "Współczuję jej"

Więcej o: