Ekipa Friza w żałobie. Mini Majk pożegnał przyjaciela Leosia: Będzie mi ciebie brakowało

We wtorek Ekipa Friza pożegnała jednego ze swoich czworonożnych przyjaciół. Był z nimi przez ostatnie kilka miesięcy. O wszystkim poinformował Mini Majk.

Więcej o Ekipie Friza przeczytasz na Gazeta.pl

We wtorkowe popołudnie na Instagramie pojawiły się niepokojące wpisy członków EkipyFriza. Mini Majk, Wujek Łuki i Tromba wstawili na InstaStories czarne kafelki z emotikonami zniczy i zdjęcia zapłakanych twarzy. Okazało się, że zmarł jeden z pupili. 

Zobacz wideo Najpopularniejszy youtuber w Polsce i... Europie?! Gwiazdy o gwiazdach - czyli tym razem o Frizie

Agnieszka Chylińska, Kamil StochChylińska, Stoch, Kożuchowska... Te gwiazdy mówią wprost o wierze

Zaniepokojeni fani zaczęli szukać informacji. Nikt nie domyślał się o kogo chodziło. Mini Majk szybko opublikował czarno-białe zdjęcie swojej chihuahuy. Był to bliski przyjaciel wielu Ekipowiczów. Wszyscy go od razu pokochali. 

Mini Majk żegna LeosiaMini Majk żegna Leosia Instagram @minimajk

Będzie nam cię brakowało przyjacielu - napisał Mini Majk.

Odszedł jeden z czworonożnych członków Ekipy 

Leoś chętnie bawił się z pieskiem Friza i Wersow - Chmurką oraz kotem Marty - Krokietem. Na InstaStories Ekipy mogliśmy oglądać liczne filmy, które rozbawiały nie jedną osobę do łez. To ogromna strata dla youtuberów. Zwierzęta towarzyszą im od zawsze i są ogromną pociechą. Leoś miał mniej niż rok, nie podano przyczyny śmierci psa. 

Leoś był pupilem Mini Majka i Pauliny Kozłowskiej 

Decyzje o zakupie Leosia padła kiedy dziewczyna Mini Majka - Paulina Kozłowska wprowadziła się do domu Ekipy. Jeszcze wczoraj na jej Instagramie mogliśmy oglądać jak piesek bawił się z inną chihuahuą. Dziewczyna również podzieliła się smutną nowiną z fanami.

Mini Majk z Ekipy Friza przeszczepił sobie włosyMini Majk przeszedł ogromną metamorfozę! Zdecydował się na zabieg

Paulina Kozłowska poinformowała o śmierci pupilaPaulina Kozłowska poinformowała o śmierci pupila Instagram @paulinakozlowska

Mini Majk był zauroczony Leosiem

Mini Majk i Paulina Kozłowska cieszyli się pupilem i starali zapewnić jak najlepszy dom. Mateusz Krzyżanowski w tym miesiącu wybrał się do zakładu krawieckiego, gdzie uszył specjalne ubranka dla Leosia. Mieli identyczne koszule, w których zapozowali do zdjęcia na Instagramie. 

 
Więcej o: