Robert Lewandowski bez Złotej Piłki. Internauci żartują z jego wyróżnienia. Zobaczcie najlepsze memy

Robert Lewandowski miał szansę na zdobycie Złotej Piłki, ale ostatecznie się nie udało. Jedni są zasmuceni, a inni rozbawieni. W sieci nie brakuje żartów.

Więcej informacji ze świata sportu znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Anna i Robert Lewandowscy pojawili się na ceremonii wręczenia Złotej Piłki w Theatre du Chatelet w Paryżu. Piłkarz został wybrany najlepszym napastnikiem roku na świecie, za co dostał statuetkę, jednak główna nagroda przeszła mu koło nosa. Internauci stworzyli już masę memów.

Anna Lewandowska, Małgorzata RozenekTe gwiazdy przyłapano na majstrowaniu w programie graficznym. Kto zaliczył większą wpadkę?

Zobacz wideo "Koks", "Złego słowa nie można powiedzieć", "Miałem z nim nagrywać reklamę przed Euro, ale odwołali Euro" [Gwiazdy o gwiazdach]

Robert Lewandowski bez Złotej Piłki. Internauci żartują z jego wygranej

Ballon d’Or to najstarszy i najbardziej prestiżowy plebiscyt w świecie futbolu. Nagroda wręczana jest od 65 lat. W ubiegłym roku z powodu pandemii koronawirusa organizator zrezygnował z wyboru najlepszego piłkarza roku. W historii plebiscytu jeszcze żaden Polak nie sięgnął po to trofeum, ale na podium stawali Kazimierz Deyna i Zbigniew Boniek. Obaj zajmowali trzecie miejsca. W tym roku Robert Lewandowski zajął drugie miejsce, a triumfował Leo Messi, który zdobył Złotą Piłkę już po raz siódmy.

Wielu internautów gratuluje piłkarzowi polskiej reprezentacji i nie zgadza się z tym, że zajął drugie miejsce na podium. Uważają, że zasłużył na główną wygraną. Część osób jednak żartuje z przegranej sportowca. W sieci nie brakuje memów z Robertem Lewandowskim i żartów na temat wyglądu nagrody, którą mu przyznano. Zobaczycie je w galerii na górze strony.

W tak ważnym dniu Robert Lewandowski mógł liczyć na wsparcie najbliższych mu osób. W Theatre du Chatelet w Paryżu towarzyszyła mu oczywiście żona, a także mama i siostra piłkarza. Panie chętnie relacjonowały w sieci przebieg gali i opisywały towarzyszące im emocje.

Leo Messi / Anna i Robert LewandowscyGala Złotej Piłki. Lewandowscy wyglądali świetnie, ale show skradła rodzina Messiego

Więcej o: