Misiek Koterski zachwyca się zdjęciem Marceli Leszczak. "Ale piękna!". To nie wszystko. Spędzili razem wieczór

Marcela Leszczak w styczniu tego roku poinformowała o rozstaniu z Miśkiem Koterskim. Związek popularnej pary rozpadał się już wielokrotnie. Czyżby po kilku miesiącach rozłąki i nieudanych doświadczeniach z innymi partnerami na nowo próbowali zbudować bliską relację? Spędzają ze sobą więcej czasu i znów aktywnie udzielają się w social mediach.

Więcej o związkach gwiazd przeczytacie w naszym boksie na gazeta.pl.

Misiek Koterski i Marcela Leszczak  nie zdradzili powodów ostatniego rozstania. Aktor dość szybko znalazł pocieszenie w ramionach innej wschodzącej gwiazdki - znanej z seriali TVP Dagmary Bryzek, która dzięki niemu wkroczyła w świat show-biznesu i dołączyła do grona celebrytów. Kolejna miłość gwiazdora nie trwała jednak długo i skończyła się po kilku tygodniach. Koterski myśli o powrocie do matki swojego dziecka? Przez ostatnie miesiące nie wchodził z nią w żadne interakcje w mediach społecznościowych, a teraz znów odwiedził jej profil na Instagramie i obdarzył eks miłym słowem.

Michał Koterski zachwyca się urodą Marceli Leszczak

Finalistka 3. edycji "Top Model" wstawiła do sieci fotografię, obok której nie przeszło obojętnie wielu internautów, w tym jej były partner. Czerwona sukienka i odsłonięte wdzięki Marceli urzekły aktora, który wyraził swój zachwyt w komentarzu:

Omg. Ale piękna! 

Zdjęcie Marceli Leszczak i komentarz Miśka KoterskiegoZdjęcie Marceli Leszczak i komentarz Miśka Koterskiego Instagram/ @marcelamargerita

Pod wpisem aktora pojawiło się wiele reakcji fanów. Niektórzy wtórowali Koterskiemu - komplementowali Marcelę i sugerowali, że powrót do eks byłby dla Miśka i przede wszystkim dla małego Fryderyka dobrym rozwiązaniem.

Tak, pasujecie do siebie. I Frysio lubi widok rodziców razem.

Inni natomiast wytknęli gwiazdorowi fakt, że dość szybko zmienia obiekt swoich zainteresowań. Jeszcze nie tak dawno w podobny sposób zachwycał się urodą Dagmary Bryzek, z którą związany był zaledwie przez kilka tygodni. 

Tak jak ta poprzednia. Też była piękna.
Misiek, a ty co tak skaczesz z kwiatka na kwiatek? - dopytywali.
Zobacz wideo Misiek Koterski o Leszczak: Mam nadzieję, że się nie zepsuje

Celebryta pokusił się o odpowiedź, jednak była ona zdawkowa i ironiczna. 

Bo jestem Puchatek - zrymował, dodając rozbawioną emotikonę.

Nie wiemy, czy rodzice pięcioletniego Fryderyka rzeczywiście po raz kolejny dali sobie szansę w romantycznej relacji. Pewne jest natomiast to, że spędzili razem sobotni wieczór. Koterski grał na deskach teatru w spektaklu "Wąsik". Dumna eks kibicowała mu i podziwiała jego grę na widowni. Opublikowała na InstaStories relację z przedstawienia, którą opatrzyła grafiką w kształcie bijących brawo dłoni. 

Marcela Leszczak ogląda przedstawienie, w którym gra Misiek KoterskiMarcela Leszczak ogląda przedstawienie, w którym gra Misiek Koterski Instagram/ @marcelamargerita

Nawet jeżeli modelka i aktor nie zdecydują się na miłosny "come back", życzymy im, aby relacja, którą tworzą, była dla dobra ich wspólnego dziecka pełna przyjaźni i wzajemnego wsparcia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.