Nietrafiony i zatopiony pomysł Friza. Internauci oburzeni zachowaniem youtubera: Mam nadzieję, że ktoś to posprząta

Dziewiąty odcinek programu "Twoje 5 minut" wzbudził kontrowersje wśród internautów. Widzowie byli oburzeni, że youtuberzy nie dbają o środowisko. Co takiego zrobili?

Więcej informacji o znanych youtuberach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Uczestnicy nowego projektu Friza w każdym odcinku rywalizują ze sobą w różnych konkurencjach. Kilka dni temu na kanale GENZIE pojawiło się nagranie zatytułowanie "Gra w statki w prawdziwym życiu". Okazuje się, że pomysł zaprezentowany w filmie spotkał się z krytyką internautów.  

Jay-Z, Tina KnowlesMatka Beyonce w obcisłym kombinezonie, córka Heidi Klum w mini. Wow!

Zobacz wideo Friz skarży się na małą ilość snu. Trwa kolejny etap jego projektu

Widzowie krytykują zachowanie Friza

Twórcy programu "Twoje 5 minut" postanowili odtworzyć popularną grę. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy, a ich zadanie polegało na wyeliminowaniu przeciwników. Nie byłoby w tym nic dziwnego ani kontrowersyjnego, gdyby nie jeden ważny element.

Osoby biorące udział w grze musiały zatopić drużynę przeciwną, rzucając balonami. W pewnej chwili do zabawy dołączył Friz, który wrzuciła do jeziora plastikową butelkę. Niestety nie została nigdzie podana informacja, czy po skończonej rozgrywce zostanie wszystko posprzątane. Widzowie byli oburzeni takim zachowaniem. W komentarzach pod filmem pojawiły się słowa krytyki skierowanej w stronę twórców programu.

Czemu wyrzucacie plastik do wody. Mam nadzieje, że ktoś to posprząta.
Czy te balony były ekologiczne i nie zagrażają rybom? Albo, chociaż czy były posprzątane?
Wszystko super, ale dlaczego Friz wrzucił do wody plastikową butelkę? W sumie to samo tyczy się samych balonów, ale to jest przynajmniej zrozumiałe - napisali widzowie w komentarzach.
 

Ekipa w ramach prezentu urodzinowego wysadziła w powietrze auto

To nie jest pierwsza sytuacja, kiedy Friz został skrytykowany za nieodpowiedzialne podejście. Youtuber spotkał się z krytyką, ponieważ w ramach prezentu urodzinowego dla Wujka Łukiego wraz z pozostałymi członkami Ekipy wysadzili w powietrze drogie auto. Widzowie byli oburzeni, że był to przede wszystkim brak szacunku dla pieniędzy oraz ogromne zagrożenie dla środowiska.

 
Więcej o: