Agnieszka Hyży bryluje na ściance w welurowej mini. Bardziej nie mogła podkreślić ciążowego brzucha. Śliczny!

Agnieszka Hyży wybrała się w czwartek na premierę serialu "NIEBŁA(C)HE rozmowy o rodzicielstwie". Ciąża jej służy.

Agnieszka Hyży w sierpniu za pomocą mediów społecznościowych ogłosiła, że wraz z mężem, Grzegorzem Hyżym, spodziewają się dziecka. Nim jednak przyjdzie ono na świat, prezenterka znalazła chwilę, by pojawić się na jednym z medialnych wydarzeń.

Zobacz wideo Agnieszka Hyży o koncercie "Artyści przeciw nienawiści": Nie chcieliśmy sponsorów, wydarzenie ufundowali widzowie, kupując bilety

Promienna Agnieszka Hyży na ściance w sukience podkreślającej ciążowy brzuch

Agnieszkę Hyży można było zobaczyć w czwartek, 23 września, na premierze serialu "NIEBŁA(C)HE rozmowy o rodzicielstwie". Jej obecność nie była przypadkowa, prowadziła bowiem całą imprezę. Na tę okazję wskoczyła w bordową, welurową mini z dekoltem. Kreacja podkreśliła jej ciążowy brzuch. Dziennikarka uzupełniła stylizację czółenkami dopasowanymi kolorystycznie do sukienki oraz biżuterią. Postawiła na makijaż podkreślający jej urodę i swobodnie ułożone włosy. Wyglądała naprawdę promiennie. Oprócz niej na imprezie pojawili się również Aleksandra Szwed oraz Kamila Kalińska.

Agnieszka HyżyAgnieszka Hyży fot. Daniel Wysocki/ONS

To jedno z nielicznych publicznych wystąpień Agnieszki Hyży, która jest w ósmym miesiącu ciąży. Prezenterka ze względu na oczekiwanie na narodziny dziecka pożegnała się niedawno z "Tańcem z Gwiazdami", którego kulisy prowadziła przez ostatnie lata. W roli tej zastąpili ją Wiktoria Gąsiewska i Patryk Cebulski. Prezenterka natomiast zapowiedziała, że program i zmagania jego uczestników będzie śledziła przed ekranem telewizora. Raz nawet pojawiła się w programie na żywo.

Warto dodać, że będzie to pierwsze dziecko Agnieszki Hyży i Grzegorza Hyżego. Płeć malucha nie jest jeszcze znana, ale będzie miał się nim kto opiekować. Dziennikarka i muzyk mają bowiem potomstwo z poprzednich związków - ona córkę, on dwóch synów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.