"Love Island". Internauci przewidują, że Arek odstraszy od siebie KOLEJNĄ dziewczynę. "Jak zwykle galopuje za szybko"

Arek i Andzia z "Love Island. Wyspy miłości" po ostrej sprzeczce zakończyli związek. Widzowie show dostrzegają jednak, że chłopak, podejmując próbę nawiązania nowej znajomości, popełnia te same błędy, co w relacji z poprzednią dziewczyną.

Wejście dwóch nowych uczestniczek w "Love Island. Wyspie miłości" pozwoliło Arkowi na uwolnienie się od Andzi, która nie tylko nie chciała z nim być, ale też okazywała wobec niego mało koleżeńską niechęć. Wydaje się jednak, że chłopak wciąż nie może zapomnieć o byłej dziewczynie. Co więcej, próbując nawiązać nową relację, popełnia te same błędy. 

Zobacz wideo "Love Island". Bruno wyjaśnia tajemnicę związku z Moniką

Bruno i Andzia z 'Love Island'"Love Island". Bruno rzuca nowe światło na relacje Andzi i Arka. Wskazuje winnego

To koniec Arka i Andzi z "Love Island. Wyspy miłości"?

Ostatnia kłótnia między Andzią i Arkiem z "Love Island. Wyspy miłości" przerodziła się w ostateczne rozstanie. Widzowie byli zdania, że to dziewczyna jest "tą złą" i od początku nie okazywała uczuć zakochanemu w niej partnerowi. Ta dwójka starała się znaleźć nowe obiekty westchnień - wydawało się, że Arkowi się to udało. Na ostatnim parowaniu Aleksandra go wybrała, a tym samym sprawiła, że Andzia stała się singielką.

 

Nie wszyscy jednak wierzą w to, że Arek od tak zapomni o byłej dziewczynie. Widać, że wciąż mu na niej zależy, a skupianie się na innych kobietach jest tak naprawdę jedynie próbą zagrania Andzi na nosie. Jeśli jest inaczej i Arek naprawdę chce zbudować relacje z kimś innym, robi to źle. Powiela wcześniejsze błędy - już podczas pierwszych wymian zdań z Olą, mówi o wielkiej miłości i snuje wspólne plany na życie.

Arek jak zwykle galopuje za szybko, a potem się dziwi, że spada z konia.
I już padł tekst "razem stąd wyjdziemy". Omg... Zdecydowanie za szybko się wkręca. Nie ma nauczki po ostatnim związku.
Dla mnie to jakieś nienaturalne i nieszczere... On chyba chce samego siebie przekonać, że już jest wyleczony i gotowy na coś nowego. Wykorzystuje nowe dziewczyny, żeby się odegrać na Andzi, a tak naprawdę poleciałby do niej, gdyby tylko okazała mu znowu zainteresowanie... - pisali  internauci w komentarzach.

Love Island"Love Island". Andzia i Arek mieli zupełnie inne wyobrażenia o swojej relacji. "Widocznie ty grałaś"

Myślicie, że Arek wkrótce zapomni o Andzi?

Zobacz też: "Love Island". Weszła nowa uczestniczka. Skądś ją chyba znamy. Wcześniej wygrała randkowe show!

Więcej o: