"Love Island". Burza na wyspie. Pojawił się nowy uczestnik Szymon. Oficjalna para już nie istnieje: Ja nie mogę oddychać

Za nami 15. odcinek "Love Island. Wyspa miłości". W programie doszło do poważnej kłótni. Emocje wzbudziło pojawienie się nowego uczestnika. Czy księgowy z Poznania może podnieść temperaturę na wyspie?

W poprzednim odcinku "Love Island" wyspiarze stworzyli nowe pary. Jurek wybrał Klaudię, Adrian wiele sobie obiecuje po związku z Angeliką. Ola zaś została wybrana przez Jędrka. Czy dzięki temu emocje w programie wzrosły?

Zobacz wideo Jak tata Walerii z "Love Island" zareagował na Piotrka?

"Love Island". Nowy uczestnik Szymon zamieszał

"Love Island. Wyspa miłości" już po raz czwarty prowadzi Karolina Gilon, która razem z islandersami przebywa w słonecznej Hiszpanii. Co nowego działo się w środowej odsłonie show? Po trudnym poranku, spędzonym z nowymi wybrankami, mieszkanki wyspy miłości musiały sprostać nowemu zadaniu i rozpoznać swojego partnera tylko za pomocą dotyku. Niestety emocje w tej konkurencji były bliskie zeru. Producenci wprowadzili zatem nową postać. To Szymon, który jest księgowym. Jędrek poczuł się zagrożony, tym bardziej że nowy wyspiarz wpadł w oko Oli. 

Ola doczekała się zaproszenia na spotkanie z Szymonem. Tego oczekiwała.

Jak wyszedłeś, to pomyślałam: Chciałam i mam. Jestem pozytywnie zaskoczona. 

"Love Island". Drama na wyspie

Między Andzią i Arkiem, którzy są oficjalną parą na wyspie, doszło do ostrej sprzeczki. Wyraźnie widać było, że pojawienie się Szymona miało wpływ na ich relację.  

Boję się z kimś porozmawiać, bo mam łatę 'moja'. Ja nie mogę oddychać. Mam wrażenie, że Arek jakby mógł, to by ze mną do toalety chodził -  wyjawiła Andzia, która czuje się tłamszona.

Arek zauważył obojętność dziewczyny i poskarżył się uczestnikom na jej oziębłość.

Mi nie zależy na pieniądzach, czy wygraniu programu. Ja chcę być szczęśliwy - powiedział w emocjach, odnosząc się do swojego związku.

Para postanowiła porozmawiać ze sobą poważnie. Andzia wyznała, że nie jest z Arkiem szczęśliwa, czuje się jakby była w złotej klatce. Z kolei zdaniem mężczyzny widziała w nim błędy, które mu ciągle wytykała.

Wyspiarze pocieszali Arka. Stanęli po jego stronie.

Jeżeli ja jej daję miłość, a ona twierdzi, że krzywdzę ją miłością i ona się dusi, to mogła mi to wczoraj powiedzieć.

Zarówno Andzia, jak i Andrzej nie widzą swojej przyszłości na wyspie.

To nie jedyna kłótnia na wyspie. Do ostrej wymiany zdań doszło między Klaudią i Angeliką. Dziewczyny zarzucały sobie nieszczerość i spiskowanie.

Jak potoczą się losy wyspiarzy? Nowy odcinek randkowego show widzowie zobaczą na antenie Polsatu już w czwartek o godz. 22.10. Jesteście ciekawi 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.