To Penelope Cruz na pokazie filmu Vegi?! Nie, to Natalia Siwiec! Zjawiła się w bieliźnianej sukience. Domaradzka ocenia

Natalia Siwiec pojawiła się na wtorkowej premierze filmu Patryka Vegi. Jej stylizację ocenia stylistka gwiazd, Karolina Domaradzka.

We wtorek, w Warszawie, odbyła się premiera filmu "Small World", czyli najnowszej produkcji Patryka Vegi. Tym razem na ekranie zobaczymy m.in. Julię Wieniawę i Piotra Adamczyka. Na imprezie zjawiło się wiele gwiazd i celebrytów, w tym Natalia Siwiec. Jej stylizacja nie należy jednak do najlepszych, a internauci wysyłali jej zdjęcia do stylistki, Karoliny Domaradzkiej. Ta oceniła ją na swoim InstaStories.

Zobacz wideo Oni kiedyś naprawdę TO na siebie założyli

Natalia Siwiec na premierze filmu Vegi. Karolina Domaradzka ocenia

Siwiec na czerwonym dywanie zjawiła się w delikatnej sukience na ramiączkach, o długości za kolano. Celebrytka wyeksponowała dekolt, ale na ramiona zarzuciła dżinsową kurtkę. Całość uzupełniły jasne sandały na obcasie oraz torebka, którą trzymała w dłoni. Do tego Natalia postawiła na mocny makijaż z podkreślonym okiem oraz fryzurę uniesioną u nasady i z przedziałkiem z boku. Niby stylowo, ale nie do końca.

Co tu się odj*bało, bo ja nie mam pytań - zwróciła się do Karoliny Domaradzkiej jedna z internautek, która podesłała jej zdjęcie Natalii.

Stylistka wytknęła kilka błędów, które popełniła Siwiec.

Spokojna fryzura oraz brak kurtki byłoby OK. W dobrym tonie jest też nie pozować na ściance z torebką - skomentowała.

Karolina Domaradzka ocenia stylizację Natalii SiwiecKarolina Domaradzka ocenia stylizację Natalii Siwiec Instagram.com/ karolina_domaradzka

Jak się okazuje w takim razie, to większość gwiazd popełniła tego wieczora faux-pas. Torebkę w ręce trzymała także Julia Wieniawa, która zjawiła się w obcisłej, czerwonej sukience i wybrała kopertówę w podobnym odcieniu. Podobnie pozowała Marieta Żukowska, ona jednak do białej kreacji dobrała połyskującą torebkę.

Zgadzacie się z opinią Karoliny Domaradzkiej?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.