Kuba Wojewódzki odpowiada internaucie i drwi z jazdy Beaty K. pod wpływem alkoholu. "Gorące jak jej krew"

Od czwartku cała Polska żyje incydentem z udziałem Beaty K., która prowadziła samochód pod wpływem alkoholu. Kuba Wojewódzki odniósł się do sytuacji.

Beata K. od czwartkowego poranka jest na językach wszystkich. Dokładnie tego samego dnia Kuba Wojewódzki udostępnił u siebie na profilu tajemniczą podpowiedź, że w najnowszym odcinku jego programu zasiądzie "najgorętsze nazwisko ostatnich miesięcy". Internauci pytają: Czy to Beata Kozidrak? Showman zadrwił z wokalistki w charakterystycznym dla siebie stylu.

Zobacz wideo Ata Postek o wizycie u Kuby Wojewódzkiego. "Zaatakował mnie o Piotra Kukulskiego"

Kuba Wojewódzki drwi z Beaty K.

Do zdarzenia z udziałem Beaty K. doszło w środę wieczorem, ale w czwartek odbyło się przesłuchanie, po którym wokalistka została zwolniona do domu. Piosenkarka długo nie usiądzie za kierownicą - policja odebrała jej bowiem uprawnienia do kierowania pojazdami. Wiadomo też, że Beacie grozi do dwóch lat pozbawienia wolności. Kuba Wojewódzki zażartował z całej sytuacji na swoim koncie na Instagramie. Zaczęło się niewinnie. 

We wtorek u mnie najgorętsze nazwisko ostatnich miesięcy... - napisał Kuba.
 

Fani typowali, o kogo może chodzić. Jeden z internautów pokusił się o komentarz nawiązujący właśnie do zatrzymania Beaty.

Gorące jak krew Beaty K.? To musi być Karolak - napisał fan.

Kuba Wojewódzki szybko podłapał temat.

Beata dopiero za dwa lata - odpowiedział Wojewódzki.

Chodzi oczywiście o nawiązanie do Beaty, której grozi aż dwa lata pozbawienia wolności. Wiadomo już jednak, że gościem Kuby Wojewódzkiego będzie Paweł Kukiz. Jeszcze miesiąc temu showman był jedną z osób, które publicznie krytykowały posła po tym, jak wsparł ustawę "lex TVN".

Zobacz też: Bratanek Beaty K. zabrał głos w sprawie jej zatrzymania. "Odebrała bolesną lekcję życia"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.