"40 kontra 20". Kamila kiedyś wyglądała inaczej. Stare zdjęcia wskazują, że korzystała z pomocy medycyny estetycznej

Kamila jest jedną z uczestniczek "40 kontra 20". Sprawdziliśmy jej konto na Instagramie - dotarliśmy do zdjęć sprzed czterech lat i dostrzegliśmy znaczną różnicę w wyglądzie.

Kamila z "40 kontra 20" była uczestniczką pierwszej i dotychczas jedynej edycji programu. W odcinku wyemitowanym kilka dni temu co prawda pożegnała się już z możliwością rywalizacji o względy Roberta Kochanka i Bartka. Wciąż jednak zbiera zainteresowanych jej życiem obserwatorów na Instagramie. Na profilu uwagę zwracają perfekcyjne ujęcia - buzia i ciało są wygładzone w Photoshopie czy innej aplikacji, a dodatkowo na zdjęcia nakłada filtr. Wygląda co prawda podobnie, jak w programie, jednak znaczącą różnicę dostrzegamy na fotografiach sprzed kilku lat.

Zobacz wideo "40 kontra 20". Robert Kochanek w szczerzej rozmowie z Kingą

Kinga i Joanna z '40 kontra 20'"40 kontra 20". Joanna zostawiła Kindze jeden plaster szynki i przycięła palec nożem

Kamila z "40 kontra 20" kiedyś wyglądała inaczej

Kamila z "40 kontra 20" ma na swoim koncie kilka zdjęć sprzed lat, jednak w dużej mierze dominują te nowsze, na których widać jej obecny wizerunek. Patrząc jednak na starsze, zapisane InstaStories, można dostrzec, że na twarzy uczestniczki zaszły spore zmiany, do których przyczynił się chirurg plastyczny. 

Kamila z '40 kontra 20'Kamila z '40 kontra 20' instagram

Kamila z pewnością poddała się operacji nosa, który kiedyś miał inny kształt. Uwagę zwracają też większe usta, jednak już podczas udziału w programie nietrudno było się domyślić, że wstrzyknęła w nie kwas hialuronowy. Do "nowego" wyglądu uczestniczki przyczyniły się też pełniejsze i wystylizowane brwi. Dawniej były zdecydowanie cieńsze i ciemniejsze, a obecne są nieco bardziej subtelne i dopasowane do koloru włosów dziewczyny. 

Kamila z '40 kontra 20'Kamila z '40 kontra 20' instagram

'40 kontra 20'. Kinga chciała dopiec Dali, ale sama nie popisała się wiedzą"40 kontra 20". Kinga chciała ośmieszyć Dalię, jednak sama pokazała brak wiedzy

Też dostrzegacie sporą zmianę w wyglądzie Kamili? 

Zobacz też: "40 kontra 20". Patrycja do Dalii: Nie używasz mózgu. Widzowie oburzeni. "Kawał chama, łatwo jej przychodzi wyżywanie"

Więcej o: