Była gwiazdą fitness i pozowała na okładkach magazynów. Dziś Loni Willison odrzuca pomoc i woli mieszkać na ulicy

Loni Willison jest bezdomna. Co doprowadziło ją do obecnej sytuacji? W mediach nie brakuje najróżniejszych doniesień na ten temat.

Loni Willison mogła mieć wszystko. Była piękna, niejedna osoba mogła pozazdrościć jej figury, a jej kariera rozwijała się błyskawicznym tempie. Do tego układało się jej w życiu prywatnym, ale do czasu. Nałogi wszystko przekreśliły. Dziś była modelka fitness mieszka na ulicy.

Słoneczny patrol"Słoneczny patrol" to nie tylko Anderson i Hasselhoff. Innym nie wiodło się tak dobrze. Narkotyki, problemy finansowe. Sprawdźcie, co słychać u innych członków obsady

Loni Willison odrzuca pomoc i woli mieszkać na ulicy

Loni Willison swoją karierę zbudowała na materiałach emitowanych w sieci i telewizji, które prezentowały, jak poprawnie ćwiczyć. Wkrótce świat usłyszał o ślubie zyskującej popularność modelki z aktorem znanym ze "Słonecznego patrolu", Jeremym Jacksonem. Pobrali się w 2012 roku i byli w związku przez dwa lata. 

Zobacz wideo Te gwiazdy wystąpiły w "Słonecznym Patrolu" jeszcze zanim były sławne

Po ich rozstaniu przez dłuższy czas nie było wiadomo, co się dzieje z Loni Willison, gdyż przestała się gdziekolwiek pokazywać. Z czasem w sieci zaczęły pojawiać się zdjęcia paparazzi, na których była modelka nie przypominała siebie. Willison straciła zęby, jej skóra jest w okropnej kondycji, a po długich włosach nie ma już śladu. Kobieta od kilku lat mieszka na ulicy - dostaje jedzenie od przechodniów albo szuka go w śmietnikach.

Kiedy pierwsze takie przykre zdjęcia zaczęły krążyć w sieci, pojawiły się też przypuszczenia, co właściwie doprowadziło do tego, że Loni Willison jest bezdomna. Nie brakuje informacji, że to przez alkohol i narkotyki, od których była uzależniona. Są też doniesienia, że kobieta była ofiarą przemocy fizycznej i psychicznej, przez którą wówczas wpadła w nałogi. Zrezygnowała z pracy w mediach i żyje na ulicy. Niektóre źródła donoszą jednak, że mąż chciał jej pomóc, kiedy się uzależniła, ale ona go odtrącała i odrzucała jego pomoc.

Co ciekawe, Loni Willison wyznała kiedyś, że do obecnej sytuacji, w której się znajduje, nie doprowadziły ją używki, ale "źli ludzie". W naszej galerii zobaczycie jej najnowsze zdjęcia i te z dawnych czasów, kiedy była na topie

Loni WillisonNowe zdjęcia bezdomnej, byłej modelki. Loni Willison dostała jedzenie od przechodnia

Więcej o: