Katarzyna Skrzynecka wrzuciła zdjęcie ze spa. Internautka skomentowała. "W pełnym scenicznym makijażu"

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się zdjęciem z chwili relaksu. Po wszystkim musiała tłumaczyć się jednej z internautek.

Katarzyna Skrzynecka jest nad morzem, gdzie odpoczywa na wakacjach. W mediach społecznościowych pokazuje kadry z ukochanym oraz znajomymi. Jeden z jej ostatnich postów wywołał zdumienie komentującej go obserwatorki. 

Zobacz wideo

Katarzyna Skrzynecka w makijażu w spa

Artystka poinformowała na instagramowym profilu, że przyszedł właśnie czas na zabiegi, którym lubi się oddawać raz w roku. 

Tylko raz do roku, gdy jestem tu na kilka dni, pozwalam sobie na luksus zabiegów dla ciała i relaksu na rytuałach ayurwedyjskiego (Abhayanga Shirodara) lub polinezyjskiego (Lomi Lomi) SPA. Pełna harmonia i wyciszenie - podała.
 

Agnieszka Kaczorowska, Sandra KubickaKaczorowska pisała o "modzie na brzydotę". Kubicka mocno to przeżyła. "Mors!"

Pokazała również zdjęcie zrobione w gabinecie, w którym akurat się znajdowała, oraz dwa selfie. Jedno z nich zwróciło uwagę internautki. Katarzyna Skrzynecka pokazała się bowiem na nim umalowana. Na twarzy miała podkład, róż, szminkę oraz pełny makijaż oka i zrobione brwi. 

Tak! Pełne SPA. W pełnym scenicznym makijażu - wybrzmiało w komentarzu. 

Nie pozostało to bez odpowiedzi aktorki. Przekonywała swoją obserwatorkę, że tak nie wygląda makijaż sceniczny, tylko codzienny. Wytłumaczyła też, że zdjęcie było zrobione jeszcze przed wejściem na zabieg, kiedy mogła mieć make-up. Potem został on już zmyty. Zresztą sama Skrzynecka pokazała to na innym ujęciu, gdzie widać ją w wersji naturalnej. 

Myli się pani. "Makijaż" sceniczny wygląda zupełnie inaczej. Tu na zdjęciu to akurat "makijaż" casualowy - i to przed drzwiami do spa. Podczas (rytuałów - dop. red.) i po rytuałach - bez "makijażu" - jak widać na zdjęciu - zaznaczyła jurorka programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

Izabela Zeiske, Joachim ZeiskeIza z "Gogglebox" na wakacjach z synem. Fani: Trochę zdrowego rozsądku by się przydało

Aktorka została wsparta przez fankę. Spotkała się również z wieloma ciepłymi słowami i komplementami pod swoim adresem. Jedna z osób stwierdziła, że Katarzyna Skrzynecka wygląda na naprawdę zrelaksowaną. 

Więcej o: