Ronnie Ferrari wraca z nowym singlem. Czy szykuje się hit na miarę ''Ona by tak chciała''?

Ronnie Ferrari znów rusza na podbój sieci! Właśnie ukazała się nowa piosenka twórcy przeboju ''Ona by tak chciała''. Czy szykuje hit wakacji?

Hubert Kacperski, pochodzący z Włocławka piosenkarz, stał się popularny w 2019 roku za sprawą singla "Ona by tak chciała". Przebój wpisał się w kanon imprezowej playlisty niejednej dyskoteki w kraju. Do tej pory piosenka zebrała ponad 167 milionów wyświetleń na YouTubie i jest jednym z najczęściej puszczanych utworów podczas wesel czy przyjęć urodzinowych.

Zobacz wideo Sylwia Przybysz wyznała: KOCHAM DISCO POLO

Czym zaskoczył fanów Ronnie Ferrari po sukcesie "Ona by tak chciała"?

Po spektakularnym sukcesie "Ona by tak chciała" Ronnie Ferrari wypuścił jeszcze kilka utworów - m.in. "Radiówkę", która również cieszyła się popularnością wśród internautów. 22-letni piosenkarz zaangażował się również we współpracę z innymi artystami oraz wziął udział w Hot16Challenge, czyli wyzwaniu polegającym na nagraniu 16 wersów utworu i nominowaniu kolejnych osób do akcji.

 
 

Ronnie Ferrari wypuścił kolejny hit? Poznajcie singiel "911"

Niedawno Ronnie Ferrari postanowił o sobie przypomnieć! 5 sierpnia zaprezentował w sieci nowy utwór zatytułowany "911". Klimat piosenki różni się od kultowego singla "Ona by tak chciała". To zdecydowanie bardziej klubowa propozycja z elementami rapu. Tekst piosenki opowiada o rozrywkowym życiu oraz o tym, jak Ronnie jest rozchwytywany przez kobiety, które piszą do niego w wiadomościach prywatnych, a także zaczepiają podczas imprez. Premierze piosenki towarzyszy teledysk, który jest pierwszym w dorobku młodego artysty.

 

Od chwili premiery nowy utwór został wyświetlony ponad  73 tys. razy. Jak myślicie, czy ''911'' osiągnie spektakularny sukces?

Więcej o:
Copyright © Agora SA