"40 kontra 20". Julka konfrontuje się z Kamilą. "Nie męczyły cię wyrzuty sumienia?!" Ostra wymiana zdań

Zraniona Julka z "40 kontra 20" uda się na rozmowę z Kamilą. Będzie oczekiwała wytłumaczenia braku koleżeńskiej lojalności, jednak po ostrej wymianie zdań wcale nie będzie lepiej.

Julka i Kamila z "40 kontra 20" zabiegają o względy Bartka. Gdy okazało się, że jedna z nich się z nim całowała w tajemnicy przed drugą, atmosfera stała się gęsta. Co powiedziały sobie uczestniczki?

Zobacz wideo Matka i córka walczą o względy Roberta Kochanka. W końcu doszło do konfrontacji

BARTEK ANDRZEJCZAK"40 kontra 20". Bartek Andrzejczak grał główną rolę w niemieckiej telenoweli

"40 kontra 20". Julka ma żal do Kamili

Julia z "40 kontra 20" wreszcie dowiedziała się o pocałunku Bartka i Kamili. Obydwoje przez dłuższy czas nie mówili o tym dziewczynie, miała więc prawo czuć się urażona - szczególnie, że wydawało się, że jest faworytką Bartka. O dziwo to nie on, a Kamila wyznała jej, że doszło między nimi do zbliżenia.

Podczas szczerej rozmowy z chłopakiem przyznała, że została przez niego zraniona.

Nie chcę cię całować po tym wszystkim. Nie mam ochoty.

Co prawda chłopak próbował jej wytłumaczyć, że pocałunek z Kamilą był dla niego nieistotny, ale to nie uspokoiło rozsierdzonej Julii.

 

Dziewczyna zdecydowała się na konfrontacje z Kamilą i wyjawiła jej, że chowa urazę. Nie może zrozumieć, dlaczego koleżanka, która była z nią tak blisko, nie pisnęła ani słówkiem o pocałunku z Bartkiem. 

To co, ja mam zaprosić wszystkich i powiedzieć tak: Będę się tulić z Bartkiem. Ja ci to powiedziałam, a mogłam siedzieć do końca programu cicho - odpowiedziała Kamila na zarzuty.

Julka była jednak zdania, że Kamila powinna od razu powiedzieć o sytuacji z Bartkiem.

Ty wyczułaś moment, jak zobaczyłaś, że spędzam z nim więcej czasu. Po co w ogóle byłaś ze mną tak blisko? Nie męczyły cię wyrzuty sumienia, żeby mi powiedzieć?! Powinnaś je mieć. Zachowywałaś się tak, jak gdyby nigdy nic. A tak to dalej możesz mi mydlić oczy - on mi nie powiedział, ty mi nie powiedziałaś. Pasujecie do siebie.

Kamila ucięła rozmowę.

Ty nie jesteś moim wrogiem. Nie rób ze mnie tej złej.

'40 kontra 20'. Izabela"40 kontra 20". Czym zajmuje się nowa uczestniczka? Zawód Izabeli zaskakuje

Którą z nich ostatecznie wybierze Bartek? Tego dowiecie się oglądając "40 kontra 20" o 20 na TVN7 albo Playerze. 

Zobacz też: "40 kontra 20". Matka i córka walczą o względy Roberta Kochanka. W końcu doszło do konfrontacji

Więcej o: