"40 kontra 20". Czym zajmuje się nowa uczestniczka? Zawód Izabeli zaskakuje

W ostatnim odcinku "40 kontra 20" do willi dołączyła nowa uczestniczka, Izabela. Kiedy powiedziała, czym się zajmuje zawodowo, inne panie nie kryły wielkiego zaskoczenia.

W programie "40 kontra 20" atmosfera jest wciąż podgrzewana. Niedawno do rezydencji na Krecie dołączyła 27-letnia Kasia, która zamieszkała na glampingu, a już producenci naszykowali kolejną niespodziankę. W kolejnym, 18. już odcinku, w willi znów pojawiła się nowa kobieta. 40-letnia Izabela zaskoczyła wszystkich nie tylko swoim niespodziewanym wejściem, ale także zawodem, który wykonuje. Na co dzień pracuje jako spawaczka.

Zobacz wideo Matka i córka walczą o względy Roberta Kochanka. W końcu doszło do konfrontacji

"40 kontra 20". Uczestnicy zaskoczeni Izabelą. Czy ma szanse u Roberta?

Izabela pojawiła się w willi, gdzie mieszka Robert i kilka jego wybranek. Szybko zrobiła wrażenie na gospodarzu.

Izabela to totalne zaskoczenie. Drobna kobieta, z pięknym uśmiechem, burza loków. Wow - powiedział Robert Kochanek przed kamerami.

Mimo że na widok nowej uczestniczki był nieco zawstydzony, natychmiast okazał jej zainteresowanie i sprawdzał, jakiego koloru są jej oczy. Od razu stwierdził, że na "Olimpie" zawrze. Izabela została oprowadzona po włościach i przepytana przez inne uczestniczki. Kiedy usłyszały, że jest spawaczką, były bardzo zaskoczone.

Kocham kobiety, które nie ograniczają się jedynie do tzw. damskich zawodów i przełamują te stereotypy. I myślę, że Izabela właśnie taka jest - powiedziała Joanna.
 

Wiele z uczestniczek uznało, że pierwszy raz spotkało kobietę - spawacza. Sama zainteresowana przyznała przed kamerami, że mimo swojego zawodu ma "twardą rękę i miękkie serce". Nie wyznała jeszcze, kogo wolałaby bliżej poznać - starszego Roberta, czy młodszego Bartka, jednak od razu została zaproszona do zamieszkania w willi. Program "40 kontra 20" można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 w TVN7 lub na Playerze.

Zobacz też: "40 kontra 20". Bartek Andrzejczak to przystojniak. Grał główną rolę w niemieckiej telenoweli. Teraz szuka miłości

Więcej o:
Copyright © Agora SA