Klaudia Halejcio w tym roku nie może narzekać na nudę. W czerwcu została matką i zaczęła dokumentować chwile spędzone razem ze swoją córką. W związku z tym, że rodzina celebrytki powiększyła się, Halejcio musiała zmienić lokum. Właśnie pochwaliła się zdjęciami z nowego domu.
Klaudia Halejcio postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i podzielić się z internautami tym, jak prezentują się jej nowe cztery kąty. Na jednym z opublikowanych przez aktorkę filmików pojawił się napis:
Trzymałam to w tajemnicy. Teraz już powoli mogę wam pokazać nasz nowy dom.
Gwiazda wyjaśniła również swoim obserwatorom, że będzie to robiła stopniowo.
W pierwszej kolejności można było zobaczyć kawałek strefy relaksu rodziny Klaudii Halecio. Przyjrzeliśmy się dokładnie pomieszczeniu. Dało się dostrzec, że podczas jego urządzania aktorka postawiła przede wszystkim na jasne barwy. Na podłodze pojawiły się białe płytki imitujące marmur. W tej samej tonacji została utrzymana jedna ze ścian salonu.
Nie mogło również zabraknąć dużego, białego zestawu wypoczynkowego, który został przełamany ciemnymi dodatkami w postaci poduszek. Zarówno aktorka, jak i mała Nel mogły go już dobrze wypróbować. Pomieszczenie wydaje się większe dzięki dużym oknom i drzwiom tarasowym. Dzięki nim do pokoju może wpadać dużo światła.
Można się również domyślać, że dom nie znajduje się w centrum miasta. Niedawno aktorka opublikowała post na Instagramie, na którym pochwaliła się wyjazdem do hotelu w Serocku. Wyjaśniała wtedy, że już wkrótce przenosi się z rodziną blisko natury.
Aktorka zdecydowała się również opublikować zdjęcie, na którym wraz z ukochanym i córką pozują przed nowym domem. Szczęśliwa Halejcio w jednej z rąk trzymała tort, w drugiej natomiast klucze.
Kolejny nowy etap w naszym życiu #mojarodzina #mojdomtowy #nowyetap #przeprowadzka #szczesliwa #naszdom - czytamy w opisie
Internauci gratulowali jej i życzyli dużo szczęścia oraz by dobrze się jej mieszkało w tym miejscu.
Czekacie na więcej relacji Halejcio z jej nowego domu?
Henryk Gęsikowski nie żyje. Środowisko artystyczne żegna cenionego aktora
Suri Cruise już się tak nie nazywa. Oficjalnie odcięła się od ojca i zmieniła nazwisko
Na ten gest Zełenskiego wszyscy zwrócili uwagę. "Klasyczny symbol"
"Musicie zarobić, żeby kupić samolot". Tak opowiada córkom o pieniądzach. A ja już wiem, czemu nie mam samolotu
Cichopek i Kurzajewski rozstają się z Polsatem. Wydali wspólne oświadczenie
George i Amal Clooney ewakuowani z powodu pożaru we Francji. "Nie wiemy, czy nasz dom przetrwa"
Mąż Katarzyny Chrzanowskiej zginął podczas wakacji. "Zastanawiam się, co by było, gdyby..."
Uderzył w bezdzietnych, a potem żartował z dziurawienia prezerwatyw. Marcinie, o tym zapomniałeś
Jacek Stachursky z burzą loków na nowym zdjęciu. Metamorfoza muzyka robi wrażenie