Edyta Pazura pozuje w bikini. Idealnie przemyślana poza? Nic z tego! Żona Cezarego Pazury poszła na żywioł. Opłaciło się

Edyta Pazura opublikowała nowe zdjęcie, na którym pozuje w bikini. Fani zasypali ją komplementami. Są zadania, że miłość tak na nią działa.

Edyta Pazura i Cezary Pazura doczekali się trójki dzieci. Żona sławnego aktorka na Instagramie chętnie pokazuje, jak spędza czas z mężem. Publikuje też fotografie, które wykonała sama, albo takie, których jest bohaterką. Na najnowszym zdjęciu zapozowała w bikini, a fonom nie umknęło, że wygląda na bardzo szczęśliwą. W komentarzach pisali, że małżonkowie rozkwitli. 

Zobacz wideo Edyta Pazura pochwaliła się uroczym filmikiem. Pokazała, jak Cezary smaruje kremem do opalania swoją małą córeczkę

Szczęśliwa Edyta Pazura pokazała się w bikini 

Edyta Pazura nie stara się kreować na idealną osobę, z nieskazitelnym makijażem czy fryzurą. Wręcz przeciwnie, na jej profilu możemy znaleźć humorystyczne kadry, na których w prześmiewczy sposób pokazuje życie prywatne. Na najnowszym z nich zapozowała w ogrodzie w granatowym bikini, a z twarzy nie schodził jej szeroki uśmiech. 

Nie byłabym sobą. Tak się pozuje - napisała.
 

W komentarzach internauci zgodnie przyznali, że Edyta Pazura wygląda kwitnąco. Pojawiły się słowa, że małżeństwo z Cezarym Pazurą tak na nią działa, a oboje tworzą świetną parę. Fanom nie umknęła również wysportowana figura blogerki. Nie mogli wyjść z podziwu, że nawet po urodzeniu trójki dzieci udało się jej utrzymać szczupłą sylwetkę. Nie jest tajemnicą, że Edyta lubi o siebie dbać. Regularnie ćwiczy i stara się zdrowo jeść. 

Jaka figura. Oboje kwitniecie w tym małżeństwie. W ogóle to fajni jesteście, tak po prostu. 
Przy takiej ładnej figurze to każdy kostium będzie dobrze się prezentował.
Całe ciało tryska radością. Taką szczerą i nieskrępowaną. Miło patrzeć - czytamy.

Zarówno Edyta, jak i Cezary Pazura wyglądają świetnie i widać, że miłość ich uskrzydla. 

Więcej o: