Agata Wątróbska i Janusz Chabior obchodzą pierwszą rocznicę ślubu. Zamieścili urocze wpisy

Agata Wątróbska i Janusz Chabior są małżeństwem od roku. Aktorka postanowiła uczcić rocznicę ślubu i dodała na Instagram fotografię z ceremonii. Fani ciepło komentują parę.

Agata Wątróbska i Janusz Chabior to jedna z tych aktorskich par, która ma niesamowite poczucie humoru i duży dystans do siebie. Wzbudzają tym wiele sympatii wśród internatów. 

Zobacz wideo Agata Wątróbska wspomina pierwszą randkę z Januszem Chabiorem. „Nie płaciłam za siebie"

'Power couple'Obejrzeliśmy pierwszy odcinek "Power couple". Życie prywatne gwiazd podane na talerzu

Agata Wątróbska i Janusz Chabior obchodzili pierwszą rocznicę ślubu

Z okazji rocznicy ślubu Agata Wątróbska zamieściła na swoim profilu w mediach społecznościowych wpis oraz zdjęcie z ceremonii ślubnej. Dodała też kilka bardzo ciepłych słów pod adresem swojego męża.

No to rok za nami, kochanie. Dziękuje Bogu za każdy dzień z Tobą - napisała Agata Wątróbska.
 

Pod postem pojawiła się ogromna liczba polubień i komentarzy. Fani gratulują parze i życzą wszystkiego dobrego. Wśród komentujących znalazły się gwiazdy: Grażyna Wolszczak, Joanna Moro, Dagmara Kaźmierska. Wszyscy z sympatią składają życzenia. Na słowa Agaty Wątróbskiej zareagował również jej mąż. Aktor bardzo miło odpowiedział żonie.

Jesteś moim szczęściem - skomentował wpis aktorki Janusz Chabior

Agata Wątróbska i Janusz Chabior to jedna z par show-biznesu, która cieszy się sympatią internautów. Para jest ze sobą od dwóch lat. Aktor oświadczył się Agacie Wątróbskiej w sierpniu 2019 roku. Niecały rok później, bo w czerwcu 2020 roku, para wzięła ślub. Zakochani budzili wówczas duże emocje. Głównie ze względu na różnicę wieku, jaka ich dzieli. Agata jest młodsza o 18 lat od Janusza Chabiora. Jednak jak sami przyznają, wiek nie ma znaczenia w ich związku. Aktorska para nie tak dawno udzieliła wywiadu naszemu reporterowi. Opowiedzieli wówczas o pierwszej randce

'Power Couple'"Power Couple". Przerażonej Wątróbskiej puściły nerwy. Klęła jak szewc

Przypomnijmy, że ślub pary w ubiegłym roku był wyjątkowy. Panna młoda miała na sobie delikatną żółtą suknię i wianek z kwiatów na głowie. Ze względu na obostrzenia nie było zbyt wielu gości. Zamiast organisty, na ceremonii przygrywał na gitarze wspólny znajmy aktorskiej pary, Paweł Domagała.

Więcej o: