Michał Wiśniewski przymierzał dawny kostium z Eurowizji. Nie zmieścił się. "Jeszcze siedem kilo"

Michał Wiśniewski postanowił przymierzyć swój kostium z występu na Eurowizji w 2006 roku. Niestety, nie wszystko poszło po jego myśli. Złota kurtka okazała się o wiele za mała.

Michał Wiśniewski od jakiegoś czasu w mediach społecznościowych pokazuje, że ma dużo dystansu do siebie. Tym razem na Instagramie zamieścił nagranie, na którym przymierza swój kostium z konkursu Eurowizji w 2006 roku. Charakterystyczna, złota kurtka z licznymi zdobieniami i frędzelkami nadal pozostaje w garderobie gwiazdora. 15 lat od występu Ich Troje na scenie sylwetka piosenkarza uległa za to lekkiemu przekształceniu.

Zobacz wideo

Maisie WilliamsMaisie Williams w blond włosach i brwiach. Arya z "Gry o tron" jest nie do poznania

Michał Wiśniewski przymierza kostium z Eurowizji. Nie zmieścił się

Wyszywana złotymi nićmi masywna marynarka zaskoczyła Michała Wiśniewskiego.

Dobra, obiecałem teścik kostiumu eurowizyjnego - powiedział na nagraniu piosenkarz.

Jego entuzjastyczne nastawienie zostało ostudzone cichym śmiechem w tle. Nie zniechęciło go to. Pochwalił się swoim osiągnięciem, że ostatnio nieco schudł.

Czego? Ja już jestem trzy kilo do tyłu - zareagował na żartobliwe spojrzenia.

Szybko okazało się, że nie zapnie suwaka. Mimo naprężania się i wciągania brzucha - nie udało się.

Michał Wiśniewski przymierzał kostium z EurowizjiMichał Wiśniewski przymierzał kostium z Eurowizji fot. instagram.com/m_wisniewski1972

Joanna Liszowska została okradzionaLuksusowy bentley Joanny Liszowskiej wpadł do "dziupli"? Policja ma nowy trop

Piosenkarzowi w garderobie towarzyszyła menedżerka zespołu. Podpowiedziała, że strój "skurczył się w praniu". Jednak sam gwiazdor przyznał, że brakuje mu kilku kilogramów, by zmieścić się w kostium.

Tak to wygląda dzisiaj. Ale będzie lepiej - powiedział na filmiku.

Pod nagraniem Michał Wiśniewski zamieścił napis "jeszcze siedem kilogramów", co sugeruje, że w sumie planuje zrzucić dziesięć kilogramów przed jubileuszowymi koncertami zespołu Ich Troje, które zapowiedziane są na lato. Pierwszy z nich odbędzie się już 2 czerwca w Płocku. U boku Wiśniewskiego wystąpią Anna Świątczak i Jacek Łągwa.

Więcej o: