Klaudia El Dursi o tym, ile schudła w "Hotelu Paradise". Pokazała też zdjęcie, które zrobiono jej, kiedy była w ciąży

Klaudia El Dursi odpowiedziała na pytania fanów i wspomniała m.in. o swojej wadze. Nie obyło się bez innych osobistych wyznań.

Klaudia El Dursi niedawno wróciła z Zanzibaru, gdzie nagrywano trzecią edycję show "Hotel Paradise". Gospodyni formatu ma teraz nieco więcej czasu, dlatego też zdecydowała się urządzić na swoim Instagramie Q&A i odpowiedzieć na pytania fanów. 

Klaudia El Dursi - figuraKlaudia El Dursi pokazała się w innej odsłonie. Zaprezentowała nową fryzurę.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi chciałby zostać prowadzącą „DDTVN”?

Klaudia El Dursi o swojej wadze

Klaudia El Dursi została zapytana przez jednego z obserwatorów na Instagramie o to, ile ma wzrostu oraz ile waży. Modelka postanowiła zaspokoić ciekawość fana. Zdradziła więc, że ma 174 cm wzrostu, a kiedy stanie na wadze, ta zazwyczaj wyświetla, że modelka waży 60 kilogramów. Klaudia El Dursi dodała jednak, że podczas zdjęć do "Hotelu Paradise" zrzuciła jeszcze kilka kilogramów. 

Zazwyczaj ważę 60 kg, aktualnie 56. To dlatego, że na Zanzibarze schudłam - napisała.

Klaudia El DursiKlaudia el Dursi pozuje z krowami na plażach Zanzibaru

Na tym jednak nie koniec, bo celebrytka odpowiedziała na kolejne niedyskretne pytanie. Inny z obserwatorów zapytał bowiem El Dursi o to, jak zmieniało się ciało modelki podczas obu ciąż. 

Ile przytyłaś w pierwszej i drugiej ciąży? Ile chłopcy ważyli po porodzie? - dopytywał internauta. 

Gospodyni programu "Hotelu Paradise" znów zaskoczyła szczerą odpowiedzią. Nie tylko opowiedziała o wadze w czasie ciąży, ale również pochwaliła się zdjęciem, które zrobiono jej, kiedy spodziewała się jednego z synów. 

W pierwszej 28 kg, w drugiej 17 kg. Dawid ważył 4200 g, a Jasiu 4700 g. Tyję dużo, a dzieci giganty. Nie jest lekko - śmiała się.

Klaudia El DursiKlaudia El Dursi Fot. Instagram/ klaudia_el_dursi

Oprócz tego El Dursi zdradziła też, czy chciałaby mieć jeszcze jedno dziecko. Spodziewaliście się tak intymnych wyznań?