Meghan Markle nie była na pogrzebie księcia Filipa. Powód? Wcale nie ciąża. Zdecydowała księżna Kate

Meghan Markle nie przyleciała na pogrzeb księcia Filipa. Zagraniczny tabloid donosi, że nieoficjalnym powodem nieobecności był sprzeciw ze strony księżnej Kate.

Meghan Markle nie była obecna na sobotnim pogrzebie księcia Filipa. Kilka dni wcześniej wydała oświadczenie, z którego wynikało, że ze względów zdrowotnych lekarz odradził jej męczącą podróż w zaawansowanej ciąży. "In Touch" znalazł jednak inny powód nieobecności na uroczystości. Chodzi o księżną Kate.

Meghan MarkleMeghan Markle nie pojawi się na pogrzebie nie tylko ze względów zdrowotnych?

Meghan Markle nie była na pogrzebie księcia Filipa przez Kate?

W połowie lutego Meghan Markle poinformowała, że jest w ciąży. Jej poród odbędzie się prawdopodobnie wczesnym latem, a tymczasem Amerykanka razem z księciem przebywają w Kalifornii, gdzie obecnie mieszkają. Książę Harry przybył na pogrzeb dziadka, jednak rzecznik prasowy pary poinformował, że obecny stan jego żony nie pozwala jej na podróż do Wielkiej Brytanii i uczestnictwo w uroczystości pogrzebowej księcia Filipa. Magazyn "InTouch" poinformował teraz, że powód nieobecności jest jednak inny.

Chodzi o to, że to księżna Kate miała nie zgodzić się na obecność Meghan Markle. Ponieważ w ceremonii mogło uczestniczyć jedynie 30 osób, podobno to właśnie żona księcia Williama przekonywała wszystkich, że na liście nie powinno być dla Meghan miejsca. 

Wszyscy bali się ponownej obecności Meghan z powodu zamieszania, jakie wywołała. Księżna Kate zdecydowała się więc na zemstę na szwagierce i przekonywała, że ta nie powinna znaleźć się na liście. Ostatnią rzeczą, jakiej chcieli członkowie rodziny to dodatkowe kłopoty na pogrzebie Filipa. A te z pewnością sprawiałaby Meghan - twierdził informator "InTouch".

Rodzina królewska nie protestowała, bo nikt tak naprawdę nie miał ochoty na obecność Meghan. Nie da się ukryć, że po rezygnacji z obowiązków i głośnym wywiadzie u Oprah Winfrey, atmosfera między nią, księciem Harrym a resztą royalsów jest - delikatnie mówiąc - napięta.

Meghan MarkleMeghan Markle wysłała wieniec na pogrzeb księcia Filipa. Została skrytykowana

Trudno jednak wierzyć w te doniesienia, które nie mają zapewne wiele wspólnego z prawdą. Meghan jest w ciąży i musi o siebie dbać - to najpewniej jedyny prawdziwy powód jej nieobecności w uroczystości. 

Zobacz też: Co powiedział książę Filip po wywiadzie Meghan Markle i Harry'ego? Okazuje się, że przed śmiercią wyraził swoją opinię

Zobacz wideo Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey wstrząśnie rodziną królewską? Sekretny ślub, płeć drugiego dziecka i oskarżenia o rasizm
Więcej o: