Kalska, Brodzik czy Chylińska - kiedyś były brunetkami, ale przefarbowały się na blond. Nie przypominają siebie

Kobiety - i te związane z show-biznesem, i te spoza - uwielbiają metamorfozy. Najszybciej zmianę rozpocząć oczywiście od włosów. Zobaczcie, które gwiazdy kiedyś były brunetkami, a później zdecydowały się na blond. Niektóre z nich trudno rozpoznać.

Gwiazdy uwielbiają eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Dzięki mediom społecznościowym możemy śledzić, na jakie zmiany się decydują. Najczęściej decydują się na wizytę u fryzjera. Przykład z nich biorą później obserwatorki. W ostatnim czasie modę na grzywkę przywróciła Anna Lewandowska. Jednak niektóre gwiazdy decydują się na bardziej spektakularne metamorfozy. Bez wątpienia do takich należy mocne rozjaśnienie włosów. Zobaczcie, które brunetki zdecydowały się zostać blondynką.

Zobacz wideo Co za zmiana!

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska na początku kariery miała kruczoczarne włosy. Kiedy jednak ułożyła swoje życie rodzinne, spokorniała, zdecydowała się na zmianę. Gwiazda nie tylko schudła, lecz także rozjaśniła włosy. Od tego momentu chętnie bawi się wizerunkiem i co jakiś czas prezentuje nową fryzurę. Aktualnie ma irokeza w kolorze jasnego różu.

Agnieszka ChylińskaAgnieszka Chylińska Instagram.com/ agnieszka.chylinska, Kapif.pl

Adriana Kalska

Kilka dni temu Adriana Kalska zaskoczyła swoich obserwatorów i pokazała się w bardzo jasnych włosach. Jej zmiana jednak nie spotkała się z ciepłym odbiorem, ponieważ zdaniem fanów najlepiej wygląda w ciemnym kolorze, a blond nie jest dla niej. Oceńcie sami:

Adriana KalskaAdriana Kalska Instagram.com/ adriana.kalska.official

Joanna Brodzik

Joanna Brodzik weszła do show-biznesu w 1999 roku, kiedy pojawiła się w serialu "Graczykowie". Miała wtedy krótkie, ciemne włosy. Później jednak zdecydowała się na blond, który nosi do tej pory.

Joanna BrodzikJoanna Brodzik Kapif.pl

Scarlett Johansson

Scarlett Johansson uznawana jest za jedną z najpiękniejszych aktorek, a jej nos został uznany przez naukowców za idealny. Gwiazda podkreśla swoją urodę kolorem włosów. Od lat jest wierna jasnym odcieniom, jednak od czasu do czasu przechodzi przemianę na potrzeby kolejnych ról.

Scarlett JohanssonScarlett Johansson East News

Jennifer Lawrence

Pamiętacie Jennifer Lawrence w ciemnych włosach? Aż trudno uwierzyć, że kiedyś nie była blondynką. Ten kolor idealnie do niej pasuje.

Jennifer LawrenceJennifer Lawrence East News

Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Żmuda Trzebiatowska w połowie lipca 2020 roku pokazała się w nowej fryzurze. Aktorka przez wiele lat miała ciemne włosy, ale z racji grania tytułowej "Blondynki" musiała zmienić kolor. Jednak nie czuła się w nim najlepiej, ponieważ wróciła do dawnego wizerunku.

Marta Żmuda TrzebiatowskaMarta Żmuda Trzebiatowska Kapif.pl, Instagram.com/ mzmudatrzebiatowskaofficial

Jak oceniacie te metamorfozy?