"Hotel Paradise". Natalia w show wyglądała inaczej niż kiedyś. Znaleźliśmy jej stare zdjęcia. Inny kolor włosów to początek

Natalia z "Hotelu Paradise" w programie wygląda inaczej niż kiedyś. Prześledziliśmy jej zdjęcia w mediach społecznościowych i różnica jest widoczna na pierwszy rzut oka.

Natalia jest w "Hotelu Paradise" niemal od początku. Już na wejściu wpadła w oko Marcinowi, który starał się o jej względy. Ostatecznie się udało, jednak nie było łatwo - urodziwa uczestniczka cieszyła się zainteresowaniem męskiej części ekipy - zalecali się do niej również m.in. Dawid i Kamil. Sprawdziliśmy jej stare zdjęcia w mediach społecznościowych i nie wyglądała na nich tak, jak w programie.

Natalia z "Hotelu Paradise" przeszła metamorfozę

Natalia z "Hotelu Paradise" od wielu lat zajmuje się tańcem, na co może wskazywać jej szczupła i wysportowana sylwetka. Dziewczyna bardzo o siebie dba - mimo że kamery monitorują jej poczynania 24 godziny na dobę, niemal zawsze prezentuje się z pełnym makijażu i z ułożoną fryzurą. Ma ciemną karnację i kolor włosów w podobnym odcieniu, jednak - jak widać na poniższych zdjęciach - nie zawsze tak było. Pięć lat temu dziewczyna nosiła blond, miała także zdecydowanie mniej intensywną opaleniznę, która być może jest efektem regularnego uczęszczania na solarium.

Większość jej zdjęć w mediach społecznościowych pochodzi z klubów - wynika to z faktu, że prawdopodobnie Natalia była hostessą, a po czasie zdecydowała się założyć własną firmę, którą opisuje w sieci jako "agencję oprawy artystycznej". Można w niej wynająć kobiety, która uczestniczą w imprezach w klubach i są niejako "twarzami" promującymi rozrywkę w lokalu. 

Wydaje się, że Natalia przez te kilka lat przeszła widoczną metamorfozę - zmieniła nie tylko kolor włosów, ale prawdopodobnie ingerowała w swoją urodę w salonach medycyny estetycznej. Wydaje się, że kiedyś jej nos miał nieco inny kształt.

Zobacz też: "Hotel Paradise". Luiza i Krzysztof próbują ratować relację: Brak swobody przy mojej osobie

Zobacz wideo Sonia z "Hotel Paradise" zagrała w Koło Plotka
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.